Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy tűnhetek tapasztaltabbnak...

Pici Démon kérdése:

Hogy tűnhetek tapasztaltabbnak, és hogy hogy oldhatnám meg ezt a gondot, hogy ne okozzak csalodást?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és szűz . Már 3 hónapja járok egy pasival, és még nem keféltünk, ő ugy tudja, hogy én már elveszítettem . Csak az a gond, hogy szeretem, és félek, hogy mit fog szólni, ha kiderül, hogy szűz vagyok, és hogy hazudtam :?
2010. aug. 6. 00:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%

" Keféltetek " ???

Ha szeret leszarja. És mi a fäsznak hazudtál?

2010. aug. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%
Gyerekesnek fogja tartani. Vagy büntetés gyanánt kíméletlenül "megkefél"...
2010. aug. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
De a kitalálom, a barátod biztos huszon x éves. Mint manapság minden 16 évesnek.
2010. aug. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Úgy van!
2010. aug. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Aértért hazudtam , hogy már nemvagyok szűz , mert a környékünkön minden csajt bántanak és lenéznek aki nem veszítette már el ....

Hát igen huszonegy éves .... :(

2010. aug. 6. 00:48
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Áh!Úgysem tudod leplezni.Nekem is volt vár dolgom nagyot mondó szűzzel.Azt hitte nem veszem észre 10 perc beszélgetés után.

Sztriptízt adott elő nekem az édes.Háhá.A felénél olyan zavarba jött,hogy bebújt a takaró alá,pedig látszott,hogy gyakorolta.

Mond meg a pasinak az igazat.Kitüntetve érzi majd magát:).

2010. aug. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%

úgyis kiderül mikor a sexre kerül a sor mert észreveszi,úgyhogy mond el neki nem fog megharagudni vagy lenézni emiatt ha szeret.

18/f

2010. aug. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
kedves 00:50-es , Jo ötletnek tünik amit irtál , meg fogom fogadni , De még válaszolnál arra , hogy miért érezné magát kitüntetve ? ? ?
2010. aug. 6. 00:54
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért néznek le, ha nem vagy szűz? Egy nőnél az a "dicsőség".
2010. aug. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Meg fogja érteni nyugi!-)Sőt lehet örülni fog hogy majd ő veheti el a szüzességed.Amúgy meg sz@rd már le ki mit gondol,meg hogy lenéznek,miért kik ők??Amíg te nem akarsz addig nem kefélsz!!!Túl sokat foglalkozik mindenki azzal hogy mások mit gondolnak.Barátod is inkább örüljön neki hogy ő veheti el a szüzességed.Na ennyit erről.
2010. aug. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!