Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy tűnhetek tapasztaltabbnak...

Pici Démon kérdése:

Hogy tűnhetek tapasztaltabbnak, és hogy hogy oldhatnám meg ezt a gondot, hogy ne okozzak csalodást?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és szűz . Már 3 hónapja járok egy pasival, és még nem keféltünk, ő ugy tudja, hogy én már elveszítettem . Csak az a gond, hogy szeretem, és félek, hogy mit fog szólni, ha kiderül, hogy szűz vagyok, és hogy hazudtam :?
2010. aug. 6. 00:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
hát sajnos ez felénk nem igy van , kicikiznek , bántanak , és lenéznek , :s ezért kértem a segítségetek :)
2010. aug. 6. 00:57
 12/17 anonim ***** válasza:
67%
Azért érezné magát kitüntetve, mert ő veheti el.
2010. aug. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
67%
Akkor keress másik társaságot, mi az hogy ezért téged "bántsanak" ?
2010. aug. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
67%

na ez az, az összes kis buta liba körülötted azért veszítette el , mert ciki már szűznek lenni 15-16 évesen, egy sem szerelemből és egy sem azért, mert készen állt rá , szánalmasok ennyit tudok mondani és majd jönnek pár év múlva, hogy jaj mit tegyek 4 éves szexelek, de még nem volt orgazmusom !


Mond el neki, ha tényleg szeret akkor "megbocsát" és tényleg örülni fog, hogy Ő lesz az első neked !

Ha még mindig nem állsz készen, akkor várj még, ha szeret akkor vár ő is !

és amúgy észre fogja venni, ez nem olyan dolog, amit csak úgy olvasással meg lehet tanulni !

2010. aug. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%

A Kedves 00.50-es vok:)

Azért érezné kitüntetve magát,mert ő az első a punidban.

A numero uno:)Ő tanít be a saját ízlése szerint,tudva,hogy egy kan sem disznólkodott még oda.Egy kan sem ízlelgette a legszentebb szentséged ízét:)

És egy hasonlat,új cipőben is jobb lenni,mint turkálóból vásároltat hordani.Az elején kicsit szorít,de rövid idő múlva pont ráillik a "lábamra".

Szerintem először pettingeljetek.A baráti köröd meg nem az igazi,vagy ők is kamuznak.

2010. aug. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jotanácsokat , meg fogom őket fogadni :)
2010. aug. 6. 10:04
 17/17 anonim válasza:

hát nem tudom hogy vagytok ezzel de én is ijen hejzetbe voltam és nekem sikerült elhitetnem vele hogy nem vagyok szűz...(pettingeltem elötte de nem szex)

csak mikor behatol akkor ne lássa rajtad hogy nagyon fáj

(persze ha tényleg nem birod akkor szólj neki)

ja és le lehet pontozni

2010. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!