Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok titeket zavar vagy...

Lányok titeket zavar vagy gond ha szűz a barátotok?

Figyelt kérdés

Volt 1 komolyabb kapcsolatom de szűz vagyok és attól tartok ha találok majd egy normális barátnőt aki tegyük fel már nem szűz amire esély van ebben a hülye világban hogy kis 14,15,16 éves szarosok már rég nem szüzek és lenézik az idősebb szüzeket,na és ha találnék egy nem szűz barátnőt(bár örülnék ha ő is szűz lenne)akkor zavarni fogja vagy tehernek érezheti majd hogy szűz vagyok ha nem is mutatja?Illetve mikor érdemes ezt elmondani a lánynak?Milyen helyzetben érdemes ezt megosztani a lánnyal?

19/F(ősszel 20)

Légyszives ne bunkózz ha írsz!

Kort/Nemet írj!


2010. aug. 17. 22:00
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

23:25

Még nincs meg a kiszemelt persze az lenne a legjobb:)Remélem nem kell túl sokat várnom rá:)

Örülnék mint majom a farkának xD

De örülök az eddigi pozitív válaszoknak a lányoktól:)

2010. aug. 17. 23:38
 12/21 anonim ***** válasza:
én vettem el a barátom szüzességét még 1 évvel ezelőtt:) néha gondolok arra hogy dejó lenne ha ujra és ujra megtehetném:)
2010. aug. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Nekem eddig 2 szűz barátom volt.. Csak az 1iknek vettem el a szüzességét.. én nagyon élveztem :D kifejezetten jó volt..kicsit mondjuk furi volt, hogy nemtudta h mit csináljon.. de talán pont ez volt benne a jó.. az h én irányítottam.. és tanítgattam :D
2010. aug. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
18/L vagyok, még szűz, de nem zavarna, ha a fiú is az lenne.
2010. aug. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
hmm...igazán örülnék neked...:D:D Szerintem akkor mondd el, mikor már ott tartotok...örülni fog neki, ha mégsem, akkor megtudod hogy milyen. (én ezt tenném)...de szívesen megismernélek:)(K) 18/L
2010. aug. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
én kifejezetten örülnék neki ha szűz pasim lenne mert akkor én úgymond "taníthatnám meg dolgokra" és ha szakítanánk véletlenül mindig emlékezni fog rám h én voltam az elsöö és h mi mindent tanult ;):D
2010. aug. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
az utolso hozzászolonak ott a pont :) egy örök emlék
2010. aug. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj ha szűz vagy 19 évesen.. Ez nem száímt még abszurdnak.... a 25 már kicsit furcsa, de egyénfüggő...

Engem nem zavarna.

2010. aug. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

én is akarok egy szűz pasit :(

csak az a baj hogy én csak érzelmeken alapulva szeretkezem , jo lenne valaki 20 kötul aki szuz

2010. aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Fura, én eddig az ellenkezőjét hallottam, hogy a lányok nem szeretik a szűz fiúkat. De látom a kérdezőnél már télleg sorban állnak.

Nekem is mondták ezeket a kalandos dolgokat, meg hogy menjek prostihoz. Eleinte azt hittem, hogy viccelnek. Az én felfogásom elég más és eszembe nem jutna hogy elmenjek egy prostihoz. Az egyéjszakás kalandok se érdekelnek. Mindig is a szerelemre vágytam


21f

2012. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!