Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok titeket zavar vagy...

Lányok titeket zavar vagy gond ha szűz a barátotok?

Figyelt kérdés

Volt 1 komolyabb kapcsolatom de szűz vagyok és attól tartok ha találok majd egy normális barátnőt aki tegyük fel már nem szűz amire esély van ebben a hülye világban hogy kis 14,15,16 éves szarosok már rég nem szüzek és lenézik az idősebb szüzeket,na és ha találnék egy nem szűz barátnőt(bár örülnék ha ő is szűz lenne)akkor zavarni fogja vagy tehernek érezheti majd hogy szűz vagyok ha nem is mutatja?Illetve mikor érdemes ezt elmondani a lánynak?Milyen helyzetben érdemes ezt megosztani a lánnyal?

19/F(ősszel 20)

Légyszives ne bunkózz ha írsz!

Kort/Nemet írj!


2010. aug. 17. 22:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én 27 éves koromban vagyok még szűz (voltaképp nem is teljesen, de gyakorlatilag az), pedig sokat ismerkedek, úgyhogy máig nem ismerem az okát ennek. Persze 22 éves korig csak simán esélytelen voltam ilyesmire, bár szoktam tetszeni ritkán 1-2 lánynak állítólag, a többi meg csak aranyosnak lát :) De amióta összeállnak a fejemben a dolgok, és van egy kis eszem (a kor meghozza), már tényleg abban keresendő az ok, hogy nem jó helyen próbálkozom, amikor egyáltalán próbálkozom. Ilyenkor csak arra lehet számítani, hogy jókor legyél jó helyen.
2014. jún. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!