Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mindig otthon vannak a szulei!...

Mindig otthon vannak a szulei! De en nyilvanos helyen vagy hotelban nem akarom. Hol mashol tortenhetne meg, mint otthon? Mi a megoldas? ( Elore bocsanat az ekezetekert. ) L/16

Figyelt kérdés

1. Már egy eve együtt vagyunk a parommal és mindketten benn elennenk a szexben. Mindkettőnknek ez lenne az első, ami szerintem abszolult jo. De valamelyik szülőnk (neki is nekem is) folyton otthon van, es sohasem alakul úgy, hogy egyesegyedül tudnánk lenni, nyilvanos helyen pedig nem akarom elveszíteni. Mit tudok (tudunk) ilyenkor tenni?

Mert pettingelni neha pettingeltünk ugy, hogy otthon volt az apam, mert csak nagyon ritkan nyitnak be az en szobamba. De nem szeretnek ugy szeretkezni, hogy azon izguljak, mikor jon arra valami aprosagert, meghat.. ha rank nyitnanak.. segitsetek!


2010. aug. 20. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
idősebb testvér, barátok? vagy elmondani a szülőknek?
2010. aug. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

elmondani a szülőknek? Ezt mégis hogy képzelted? XD

Anya, apa menjetek el mi most baszni akarunk a barátommal. köszi^^

2010. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

az előző vagyok és hogy ne Offoljak: aludj a barátodnál és csináljátok késő éjszaka amikor már aludnaka szülők(mi is hasonló cipőben jártunk anno és mi is így csináltuk)

egyébként ha ott van a barátod akkor nem hiszem hogy zavarnak...

2010. aug. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

álasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:3

:))

ott a pont.xD

amugy meg sosem vagytok egyedul?anyudeknak vegyetek jegyet egy ilyen gyogyfurdos kezelesre vagy valami relaxalora es akkor elmennek.vagy valami unnep alkalmabol[szulinap,hazassagievfordulo]kuldjetek el vacsizni:))

rem segitettem....

2010. aug. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Gyerekek legyen már egy kicsit több fantáziátok.Nem hiszem el hogy nem tudtok találni valami elhagyatott helyet vagy ismerősödet megkérni hogy falazzon nektek
2010. aug. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
én már láttam késő éjszaka parkban szerelmeskedő fiatalokat...
2010. aug. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

én is láttam már a parkban,de azoknak nem az első alkalom volt a hangokból ítélve.

mi azt csináltuk,h elmentünk 3 napra Balcsira a nyaralójukba és ott történt.persze elég nehezen ment mire elengedtek,de benyxögtem,h együttalvás nem azt jelenti,h történni is fog vmi.

sztem menjetek el pár napra vhova,v a szülőket küldjétek el

2010. aug. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na ne már, hogy nem mennek el boltba ketten, mert sok a cipelnivaló vagy valami. És ha valamit odatámasztanátok az ajtóhoz és azt mondanátok odadőlt? Akkor lehet rájönnének, hogy a fiataloknak is kéne néha pár óra mikor SEMMIÉRt nem zavarják őket.
2010. aug. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Párod tud vezetni? Van valamelyikőtöknek autója? Megkapjátok legalább városon belülre? Ha van oylan szerencsétek, hogy minden lehetőség megvan erre akkor ott próbáljátok. Hát ha máshol nem lehet? Nem valami kényelmes gondolom, de még mindig jobb, mint sóvárogni egymás után. Vagy aludjatok egymásnál, éjfélkor má csak nem zavarnak. Ha mást nem szökjön át valamelyikőtők a másikhoz. Jobbat én sem tudok sajnos mondani, de elég xar, hogy nem hagynak titeket békén.
2010. aug. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

1. Sajnos nem egy Pesthez hasonlatos hatalmas városban lakunk, egy park van (telis tele hajléktalanokkal) szóval ez kihúzva.

( Amúgy hallottam egy olyat, hogy a fiú egy BUSZVÁRÓ MOSDÓJÁBAN tette magáévá a lányt. Szerintem ez borzalmas. Az első élmény egy mocskos higéniátlan wc-hez kötődik nekik )

2. Ez a "megbeszéljük" jó dolog lenne, talán meg is próbálkozom vele. Édesanyám van olyan arc, hogy megérti talán :')

3. És ha nem lenne, itt van ez az autós dolog. Ez fantasztikus, tényleg köszönöm! Igen, tud vezetni, viszont kocsija nincs, de valamelyik barátja biztosan kölcsön tudja neki adni a járművet. Nagyon köszönöm mégegyszer!

2010. aug. 21. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!