Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit szoltok? A baratommal egy...

Mit szoltok? A baratommal egy eve vagyunk egyutt o mar nagyon szeretne es en is. Most lesz a szulinapja s akkorra akarom tervezni. Szerintetek rossz ha szuzek vagyunk mindketteken?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 00:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Én semmit.
2010. aug. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
nem mindegy? lesz 1 jó napotok..istenem, hogy mindent meg kell kérdezni a gyik-en :S legalább együtt tanultok meg mindent, miért lenne baj, hogy szüzek vagytok mindketten????
2010. aug. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne rossz, hogy szűzek vagytok mindketten? Nézzétek a pozitív oldalát: ti fedezitek fel elsőként a másik testét, mindkettőtönkek ez lesz az örök "első" emléke, nem kaphattok el semmilyen fertőzést egymástól, és egyikőtök sem érezheti úgy, hogy tapasztalatlanabb a másiknál. Mindenképp használjatok óvszert, és örülj annak, hogy ilyen türelmes barátod van, hogy egy év alatt még nem feküdtetek le. De ugye nem a 14. szülinapja lesz? Sok sikert.
2010. aug. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Az előző válaszoló mindent leírt! Fogadd meg a tanácsát!
2010. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg akarod úszni a szülinapi ajándékot, mi?:) Ez ne alkalomtól függjön, hanem jöjjön magától. Miért lenne rossz hogy szüzek vagytok?
2010. aug. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem... a 16 szulinapja van es elcsesztem mindent.... szeret de en nm... rajottem... es nagyon elcsesztem mivel egy masik fiuval csokoloztam es ezert osszeverekedtek... ez van... o meg mindig ki akar vlm bekulni de en nm nagyon tudom micsinajak....:D
2010. szept. 5. 23:37
 7/11 A kérdező kommentje:
azert tarrtok hozza....
2010. szept. 5. 23:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne feküdj le vele, ha nem szereted. Fiatal vagy k*rválkodni vagy megszánásból szexelni, meg fogod bánni...
2010. szept. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
csókolóztál egy másik fiúval a barátod születésnapján?
2010. szept. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 crystal90 ***** válasza:

b meg hat ez szep ajandek

ezt jol megadtad szerencsetlennek

2010. szept. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!