Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szakítanátok a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szakítanátok a barátnőtökkel azért, mert nem jár diszkóba? Elsősorban 24-25 körüliek véleményére vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 09:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha diszkóba járna nem is járnék vele... :)
2010. jan. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm sosem jön velünk, és ha másnap használhatatlan vagyok, akkor morog is. De ilyen meg sem fordulna a fejemben...

25/f

2010. jan. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
a helyzet függvénye....
2010. jan. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 31 vagyok ugyan, de nálam kizáró tényező a bulizós diszkózós hozzáállás...


És már 24-25 éves koromban is kizáró tényező volt...


Kifejezetten elvárom, hogy a barátnőm ne járjon szórakozni, nem azért, mert önző vagyok, hanem mert komoly érett embernek mást jelent a szórakozás...

16-20 évesen még elmegy a diszkózás, de később már csak azok járnak, akik nem tombolták ki magukat fiatalon, ez pedig csak további problémához vezet...


Én sem járok...

2010. jan. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
26 vagyok és nem várom el a barátnőmtől, hogy velem jöjjön, sőt jobban is szeretem, ha nem jön velem. Mindig őriznem kellett anno, egy csomó pasit elhajtani. Elegem lett ebből, mondtam oldja meg egyedül, nekem erre nincs erőm. Szóval volt, hogy külön jártunk bulizni, vagy ha együtt is, akkor is otthagytam a többi csajjal bulizni. Így mindenki felszabadultabban tudott szórakozni.
2010. jan. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Mi az a diszkó? Oda próbálna meg csak elvinni a párom! Esetleg egy jó rock-koncert!

Nem mondom, hogy középsulis koromban nem mentem el néha, de az ilyen testvérkollégiumi találkozó címszó alatt futott, és kötelező volt... :S

23/L

2010. jan. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sőt, azért szakítanék (szakítottam volna mindig is), mert a diszkó jobban érdekli, mint a színház, a koncertek, a kirándulások, stb. Világéletemben elkerültem a diszkót. Sem a zene nem tetszett, sem a kivagyi magamutogatás, meg a k.rválkodás, ami a diszkó közönségének egy részére kimondottan jellemző.
2010. jan. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: ezért nem járok én sem, többre értékelek egy hangulatos kis helyet a barátokkal, vagy kirándulást, stb. mint a diszkót. Ezek szerint vannak még hasonló gondolkodású fiúk, ennek örülök. Bár eddig csak a diszkópártiakkal hozott össze az élet, sajnos.:(
2010. jan. 20. 10:17
 9/12 kolosszus22 ***** válasza:

Nem, mert én sem sűrűn járok diszkóba.

23/F

2010. jan. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
tudom, hogy nem illik visszakérdezni, de miért zárja ki egyik a másikat?
2010. jan. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!