Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 18 éves lány vagyok. A nászéjs...

18 éves lány vagyok. A nászéjszakán szeretném elveszteni a szüzességemet. Normális, hogy ilyen korban már elhatároztam ezt? :/

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 02:52
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
97%

Nem az elhatározás a normális, hanem önmagában ez a dolog. Nagyon ritka, ma az ilyen, de pont ezért értékes. Biztos megtalálod majd a fiút, aki ugyanígy gondolkodik, és nagyon örülni fog neked!

Kitartást!:)

2010. aug. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
52%
Reméljük összeilletek majd szexuálisan is, mert elég ciki lenne, ha nem és amiatt lennének később konfliktusok. De a Te életed, azt csinálsz amit akarsz :)
2010. aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
53%
ajj de nem örülnék neki, ha egy ilyen csajba szeretnék bele...
2010. aug. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim válasza:
36%
bunkó vagy utolsóó!!!!!!!!
2010. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
83%

ha valaki csak egy emberrel fekszik le életében az maximálisan meg van vele elégedve, mert nincs vízszónyitási alapja

és ez nem feltétlenul rosz ,

szerintem náluk a szex soha nem lesz vita tárgya

2010. aug. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó:


Ha nincs orgazmusa egy nőnek arra rájön egy partner mellett is (ennek pedig 100+1 oka lehet, kicsi a partner, nagy a partner, gyorsan elmegy, nem tudja jól felizgatni, ect ect ect). És mekkora szívás, ha a kiszemelt férj kedves, aranyos meg minden, de sexuálisan egy nagy nulla akkor annak a házasságnak hamar annyi. És ez kiszűrhető lett volna ha sexelnek házasodás előtt.

2010. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
35%
nem határoztad te ezt el olyan határozottan, és te is érzed, hogy nem egészen normális dolog ez, hogyha megkérdezted... inkább adj fel egy ilyen ósdi és középkori elvet és találd meg a minden téren tökéletes társat, minthogy büszkén elmondhasd magadról: én szüzen mentem férjhez!, de közben sírvafakadj, mikor senki nem látja, mert egyre rosszabb a viszonyod a férjeddel, borzalmas vele az ágyban, nem értitek meg egymást és vagy válsz, vagy szenvedsz egész életedben
2010. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
33%

de sok a hülye

szerintem mindenképp próbáld ki a sexet, mielőtt elkötelezed magad... rájössz, hogy egy nagyon jó dolog :)

2010. aug. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
70%
Régen ez azért működött, mert a nőknek amúgy is egy házastársi kötelezettség volt, illett szépen hagyni magukat, nem volt nagy szám, ha nem volt jó. Manapság viszont nem egy barlangban növünk fel és várunk dolgokat a szextől. és ha az nem működik, akkor akár a tesóddal és lakhatnál együtt, nem lesz normális a párkapcsolat, a házasság, csak együtt lakás lesz belőle.
2010. aug. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
59%

1. ha nem illetek össze szexuálisan, válás lesz a vége, ez 100%, mert a kielégítetlen ember hisztis, türelmetlen, és a veszekedések megölik a kapcsolatot

2. ha egy pasi hajlandó várni a szex-szel az esküvőig, az nagy valószínűséggel meleg, amit így akar eltitkolni a világ elől

2010. aug. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!