Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 18 éves lány vagyok. A nászéjs...

18 éves lány vagyok. A nászéjszakán szeretném elveszteni a szüzességemet. Normális, hogy ilyen korban már elhatároztam ezt? :/

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 02:52
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
58%
Igen igazuk van az előttem szólóknak, ha rossz a szex akkor a házasság is rossz lesz, elkezdődnek a veszekedések és a félrelépések. Én a Te helyedben semmikép sem tartogatnám a szüzességemet a házasságig. Az első kapcsolatomban nagyon sokat vártam a szexig, pontosan 7 hónapot és nagyon rossz volt köztünk a szex, aztán még 4 hónapot kínlódtunk egymás mellett és utána vége is lett, pont azért, mert rossz volt a szex. Mi van akkor ha te is így jársz ahogy én? Majd jön a válás, meg a vagyonmegosztás stb stb. Szerintem gondold ezt át még egyszer. Persze azt se mondom, hogy feküdj össze mindenféle jött-mentel, ahogy azt a tinipi*sák csinálják (tisztelet a kivétel), de ha szerelmes leszel, akkor mért ne? 19/L
2010. aug. 29. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

2. ha egy pasi hajlandó várni a szex-szel az esküvőig, az nagy valószínűséggel meleg, amit így akar eltitkolni a világ elől


Ne haragudj, de ez egy hatalmas nagy baromság!

2010. aug. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
90%
szerintem mindkét félnek igaza van, ha nem jó a sex az jó ha kiderül, viszont szerintem fontosak az elvek és a tartás
2010. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim válasza:
67%

Szerintem a nászéjszaka elég fontos esemény az ember életében, mindenki szép emlékként akar rá visszagondolni.

De ha te akkor szeretnéd majd elveszteni a szüzességed akkor ez az este akár kellemetlenségekig is eljuthat, mert mi lesz akkor ha fájni fog és kellemetlen lesz?Ekkor el lesz kicsit szúrva az este és szerintem ezt senki sem szeretné.Ez csak egy jótanács, dönts úgy ahogy szeretnél.Nekem nem túl megszokott ez a felfogás, mindenesetre én nem ítéllek el miatta :)

2010. szept. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 vaszily katalin válasza:
24%
szia.amig nemtudod mijen a szekszs nem zsibog odalent adig birni is fogod
2010. szept. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim válasza:
0%
Szerintem ez a kérdés kamu. Egy lány egy ilyen kérdést csakis bizalmas emberekkel beszélne meg, nem pedig a "közönség segítségét" kérné. 2010-ben a téma, mint házassági szüzesség elvesztés kellően naív is ahhoz, hogy egyáltalán szóba kerüljön, legfeljebb olyannál, ahol megvan a férjjelölt, és a házasság is közel van.
2010. szept. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
xD Jesszusom...szerintem meg nem kamu. Név nélkül szerintem bárki felmerne tenni bármilyen kérdést.
2010. szept. 7. 18:18
 28/43 A kérdező kommentje:
Vagyis várj...juj...tényleg igazad van. Kamu. Októberben leszek 18, úgyhogy 17 vagyok... x) Légy boldog. Lelepleztél! xD
2010. szept. 7. 18:19
 29/43 anonim ***** válasza:
37%

Hülye vagy???

Inkább élvezd a szexet ahelyett, hogy ilyen baromságokon gondolkozol...

2010. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim válasza:
66%
Örök igazság, hogy ha a szex nem jó valakivel, akkor a párkapcsolat sem lesz tökéletes. Akármennyire is szeretsz valakit és klappol minden (a szexen kívül) és ő is úgy gondolja, hogy vár az esküvőig, ezzel nagyon be lehet fürödni. Akkor veszítsd el a szüzességedet, amikor úgy érzed hogy itt az ideje.
2010. szept. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!