Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 18 éves lány vagyok. A nászéjs...

18 éves lány vagyok. A nászéjszakán szeretném elveszteni a szüzességemet. Normális, hogy ilyen korban már elhatároztam ezt? :/

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 02:52
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
46%

Ha azt akarod hogy a nászéjszakád szar legyen akkor sokk sikert.

Reménytelen Romantikus vagy.

2010. szept. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
82%

Sokan elhatározzák gyerek fejjel, hogy nekik bizony nem lesz gyerekük ha felnönek... mégis a legtöbbnek van... de aztán ahogy érnek rájönnek hogy ez az élet része (már akinél)...

szóval ugy gondolom hogy igen elhatároztad 18 évesen mert látod hogy sok a paraszt csávót ami amugy igaz is.... meg sok a szemét csaj...(ez mellékes hozzá de igaz:D) szóval a lényeg hogyha megtalálod a szerelmet ugyis beadod a derekad még esküvö elött... mert félsz hogy elveszited... több mint valószinü hogy ez lesz... mondjuk azért a nász éjszakát elsö szexre énis tulzásnak tartom....aazért jobb elötte ne ott érjen meglepetés pár dologban.... de ami a legtöbb lány szüzességet fogad valameddig.... aztán ha hamarabb vagy várt idöpontban megtörténik a szex utánna leállithatatlan szexmániások lesznek:D persze tisztelet a kivéetlnek....

2010. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ez jó ötlet. Ha megvan hozzá az akaraterőd.
2010. szept. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
81%

ISTENEM! Hát találni még ilyen 18 éves nőt?!:))

na,ennek szívből örülök!:)

2010. szept. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
93%
En csak drukkolni tudok szerintem szep elhatarozas!De en nem birnam ki:P attol fugg ha nem akarsz 19 evesen kb ferhez menni:P 16F
2010. szept. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
78%
Ne hallgass erre a sok emberre, ugyis akkor leszel boldog, ha elégedett leszel önmagaddal, és ha Te azt várod el önmagadtól, hogy addig vársz vele, akkor természetes, hogy úgy teszel, és nem lesz csalódás a nászéjszaka sem, pláne ha találsz olyan fiút aki szintén ott veszíti el. Hajrá!:)
2010. szept. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim válasza:
ritka az ilyen :D am ezt két éve írtad... azalatt nem vesztetted el?
2012. dec. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim válasza:
Én úgy gondolom, hogyha ezt tennéd és házasságban élnél, nem gondolod, hogy egy idő után ki akarnál próbálni valami mást is? Valami újat? Akkor szerethetsz valakit teljes egészében ha odaadod magad neki és ő is neked. De nem működhet elsőre minden. Szerintem fontos hogy legyen összehasonlítási alapod is. Olyannal veszítsd el aki fontos neked és te is az vagy neki. De gondolj bele! Ha lefekszel vele a nászéjszakán, és szörnyű az agyban majd még néhányszor, és megunod, nem vonzódsz többé hozzá testileg, és ekkor jön elő hogy "szeretem mint embert" és akkor annak a kapcsolatnak vége.de ha már van gyereketek eggyûtt maradtok és boldogtalan leszel és megcsalod és ő is téged mert már nem szeretitek úgy egymást. Szóval szerintem fontos hogy legyen összehasonlítási alapod mielőtt így elhatározod magadat. (Jah és bocsi a kis regényért)
2013. jan. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 Mcgalagony17 ***** válasza:
42%
Szerintem felesleges a nászéjszakáig várni, mert a legtöbb pasi a tapasztalt lányokat szereti a mai világban, és különben is, szerintem tapasztalatokat gyűjteni hasznos:D Gondolom vallásos családban nőttél fel, hogy így gondolkozol. Ne érts félre, bajnak nem baj, de én a helyedben ugyancsak szűz fiút keresnék.
2013. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Na, mi lett Veled? :)

Amúgy teljesen normális. ;)

2015. júl. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!