Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17-20 éves -főként rocker-...

17-20 éves -főként rocker- fiúk/férfiak. Ti örülnétek, annak, ha megismerkedtek egy lánnyal, összejöttök, és kiderül, hogy még szűz? Vagy ott hagynátok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
rocker vagyok, 18.F, nem vagyok szűz, a jelenlegi barátnőmmel veszitettem el, 1.5 éve vagyunk 1ütt. de ha szakitanék, és találnék egy szűz csajt, aki akarná csinálni (nem az 1ő napokra gondolok), akkor örvendenék neki
2010. aug. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mi köze ennek a rockerséghez? te egy külön faj vagy vagy mi?
2010. aug. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól még, mert rocker, ember, szóval ez nem stílus függő.

Aki olyan, az örül, aki nem, az nem örül.

2010. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

11:18:

Gondolom van most egy 17-20 éve közötti rocker srác az életében, és kíváncsi, vajh mit szólna hozzá, ha megtudná, hogy még szűz. Azt hiszi az összes hasonló fiú egyformán gondolkozik, esetleg valószínűség alapján vonja le a következtetést, ahelyett, hogy megkérdezné az ő fiúja egyéni, személyre szabott gondolatait.


Kedves kérdező, én hamarosan 19 leszek, nem mondom magam rockernek, de a kedvenc zenei műfajom a rock. Nálam majdhogynemmár alapkövetelmény, hogy szűz legyen (: Szerencsére sikerült találnom egy ilyen lányt, és a világért nem hagynám ott. Remélem segítettem a boldogság elérésében.

2010. aug. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, most már az a ciki, ha valaki nem szűz? Erre inkább büszkének kéne lenni ebben a ribanc világban, ahol minden második kislány szétteszi azonnal a lábát. Mi lesz így belőletek 30 éves korotokra? Egy kiélt, kiégett, elhasznált nő, aki senkinek nem kell.
2010. aug. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
mellesleg nem hiszem, hogy egy fiúnak van gusztusa olyan nőhöz, akiről tudja, hogy előtte már jó páran átmentek rajta és ki tudja, mit műveltek vele. Se tisztelni, se szeretni nem fogja. Ugyanazt csinálják sokan a tizenévesek, mint a hivatásos prostik, csak ingyen. Ne csodálkozzanak, ha kihasználják őket.
2010. aug. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek a két előttem szólóval.23 szűz srác :)
2010. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

hát ha szűz akkor annak azért örülnék mert nembaj h béna avgyok hameg nem akkor elgalább bevezet a rejtelmekbe:)

17/f

2010. aug. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
elözö vok még hozzátenném h szűz vok és rocker
2010. aug. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!