Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak itt vallásos fiatalok?...

Vannak itt vallásos fiatalok? Szerintetek bűn a házasság előtti szex? Mit tartotok normálisnak (mikor kell kezdeni? )

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 22:18
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:
100%

Szia!

Bár én nem vagyok vallásos, de vannak ismerőseim akik igen és tőlük tudom, hogy a házasság előtti szexuális tevékenység bűn. Eddig mindig azt mesélték nekem, hogy a szerelmeskedés csak a házasság után elfogadott és az összeköltözés is.

Nekem személy szerinti véleményem (habár fentebb is említettem, hogy nem vagyok nagyon vallásos)hogy így legalább kiderülne, hogy ezen a téren is passzoltok-e egymáshoz. Meg erről az összeköltözésről is az a gondolatom, hogy így jobban meg lehet ismerni a másikat. Kicsit össze is tudtok hangolódni, mert ha házasság után történik az összeköltözés és mondjuk kiderül, hogy nem is passzoltok akkor egy csomó válási macerával jár.

Hány éves vagy?

Sok sikert a terveidhez!!!

L :-)

2010. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes

ezen az oldalon a Jobbik hívei általában minden kérdésben túlsúlyban vannak

A Jobbik állitólag egy vallásos párt.

Akkor az önmegtartóztató vallásos fiatalok ilyenkor hol vannak??

2010. aug. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
44%
Én még mindig az vagyok. Önmegtartoztatás alatt mit értesz? az aszexuális életmódot vagy azt hogy azzal ne csináljam, akit szeretek?
2010. aug. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
93%
A KDNP a vallásos párt, gyíkarc.
2010. aug. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
a jobbikban vannak sámánisták, nem kevesen. sámánistáknál nincs tiltva semilyen szexuális dolog.
2010. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Még hányszor teszed fel ezt a kérdést? :D


Amúgy meg ahhoz igazán szentéletűnek kell lennie valakinek, hogy ezen múljon az üdvössége.

2010. aug. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
90%

a gyikarcnak, a Jobbik.hu-ról


A Jobbik Magyarországért Mozgalom értékelvű, konzervatív, módszereiben radikális, nemzeti-keresztény párt.


Pártunk keresztény, értékelvű mozgalom, vagyis minden szavához, tettéhez, működése minden eleméhez az isteni törvényekbe és az egyetemes emberi értékekbe vetett hit szolgál forrásul. Konzervatívként hisszük, hogy az emberi élet veleszületett méltósággal bír, és hogy minden tevékenység értelme és célja - így a politikáé is - ennek a méltóságnak a megőrzése és továbbadása. A mindennapi politizálásban szükséges kompromisszumkészségnek számunkra ezen értékelvűség szab határt.


Valljuk, hogy nemzetünk erkölcsi megerősödése csak a krisztusi tanításon alapulhat, és ehhez a magunk eszközeivel politikai pártként hozzá is akarunk járulni. Ebben a megújulásban kiemelt szerep hárul keresztény közösségeinkre, egyházainkra, amelyek évszázadok óta, jóban és rosszban egyaránt bizonyították, hogy nemzetünk végső lelki, szellemi és kulturális bázisául szolgálnak. Számunkra a nemzeti identitás és a kereszténység egymástól szét nem választható fogalmak.

2010. aug. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
58%
De édes, hogy ezen parázol:) Kár, hogy a papbácsik nem gondolkodnak el a bűn fogalmán, amikor elkezdik molesztálni a ministráns fiúkat...
2010. aug. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
56%

Én nem vagyok vallásos

Álitólag a Jobbikosok azok

Én utálom őket, és a papokat is

2010. aug. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
77%
Sajna nem csak ez a század az elcs*szett... keresztes hadjáratok, mészárlások, boszorkány égetések, erőszakos térítések, kizsákmányolások mind mind Isten nevében. Az embereknek a vallást is sikerült olyan eszközzé torzítaniük, ami épp olyan kegyetlen, mint egy atombomba...
2010. aug. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!