Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak itt vallásos fiatalok?...

Vannak itt vallásos fiatalok? Szerintetek bűn a házasság előtti szex? Mit tartotok normálisnak (mikor kell kezdeni? )

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 22:18
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
49%
Azt birom, hogy "a Biblia így, meg úgy, a vallás ígyúgy"... vannak önálló gondolatok? Érett személyiségek vagytok? Akkor mindent csak saját kútfőből, mindenki el tudja olvasni a Bibliát.
2012. ápr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

2010-09-02 21:56

Ki tudtok egymás mellett tartani mondjuk 2 évig, aztán összeházasodtok, és rájöttök, hogy a szex nem nagy szám, sőt talán szenvedés is, aztán 1 év múlva elváltok. Ebben az esetben érdemes volt összeházasodni?

2012. ápr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:

#31

Bocsi, kicsit off

Tehát nem azért "nem gondolkodik a keresztény, mert a Biblia kimondja a tutit és én jó birka módjára követem", hanem azért követem a kereszténységet, mert elgondolkodtam, és a keresztény tanítást igaznak és hitelesnek tartom.

Persze, a keresztény élet nem mindig fenékig tejfel, de ez van, ezt választottam, ezt kell szeretni.


És ja, szerintem minden esetben bűn. De persze Isten megbocsát, mert mindenért meg tud bocsátani, de nem úgy működik a dolog, hogy "akkorénmost lefekszem xszel meg ynal, aztán elmegyek és meggyónom."


16/L/katolikus

2017. ápr. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!