Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A kapcsolatunk elején mondtam...

A kapcsolatunk elején mondtam a barátomnak, hogy még nem akarok lefeküdni vele, azóta nem is erőltette. Mit csináljak, hogy észrevegye, hogy már akarom?

Figyelt kérdés

18/L vagyok és 3 hónapja vagyunk együtt a barátommal, Ő 24. Az elején mondtam neki, hogy nem szeretném, ha rögtön ágyba akarna vinni, mert szűz vagyok, azt mondta nem is ez a célja. Viszont azóta már kicsit máshogy látom a dolgokat és szívesen lefeküdnék vele, de szerintem Ő még mindig azt hiszi húzni akarom...

Hogy adjam a tudtára vagy mit csináljak, hogy leessen neki?


2010. aug. 31. 10:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Pontosan.

Tényleg ellentmondásosnak tűnik. Mondd el neki inkább simán és egyszerűen amit akarsz.

2010. szept. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Csak azt nem értem, hogy az miért nem felel meg, hogy : figyi már akarom...
2010. szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha azt mondom neki, hogy akarom, akkor rögtön nekem esik, viszont én azt szeretném, ha csak úgy spontán megtörténne. Mert volt már úgy hogy jött egy haves csók, ahogy észrevettem már állt neki, de mikor meg akartam szólalni, azt mondta psszt adott egy puszi, azt mondta szia és elment. Szóval azt akarom ha mégegyszer ilyen helyzetbe kerülünk akkor történjen is meg...
2010. szept. 2. 19:21
 14/16 anonim ***** válasza:

ne hagyd h elmenjen:D mármint úgy h a szobából..:D

kezdd ki gomdolni a naciját stb,tuti nem fog kimenni a szobából:Dxd

2010. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Valami diszkrét célzás kéne, olyan amiből férfiak is értenek... Mondjuk elétérdelsz és leszopod :)
2010. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
az uccsóra szavazok az hangzik a legjobban :D XD
2010. szept. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!