Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tegnap "megujjaztam" a barátnő...

Tegnap "megujjaztam" a barátnőmet, bár ő eredetileg nem akarta mégis beleegyezett. Ebből lehet e szex, és ha lehet hogyan (Ő nem akarja legalábbis azt mondja) (mindketten szüzek vagyunk)

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek..ha nem akarta mért erőltetted és mi az hogy ebből hogy lehet?Szeretd egyáltalán?Hány évesek vagytok?Egy jó petting is tud annyi örömet okozni, mint egy jó szex, ne kapkodjatok, nálunk az első simis orgazmustol az első sexig több mint egy év telt el és nem unatkotunk...(amuyg szerintem a lányok többsége jobban szereti ha a csiklóját simogatják, nyalogatják, nem benyulkálnak...)
2008. dec. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csikló simogatás, izgatást értettem az alatt hogy megujjazás azért tettem idézőjelbe"". Eleinte nem akarta de aztán azt mondta hogy oké
2008. dec. 12. 23:03
 3/9 anonim válasza:
100%
Az ujjazás az egész más dolog... De csatlakozom az előttem szólóhoz, ne erőltesd a dolgot, viszont ha érzi, hogy szereted és biztonságban van melletted, előbb-utóbb úgyis lesz szex, nyugi!
2008. dec. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
megfogadom :D
2008. dec. 12. 23:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok vagy?:)(első válaszoló vagyok)és mióta jártok?
2008. dec. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
56%
Figyelj ha nem akarja a szexet akkor ne erőltesd mert ezzel csak elriasztod.Ejj ti pasik fejjel kell gondolkodni.
2008. dec. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
17 évesek vagyunk és több mint fél éve
2008. dec. 13. 10:22
 8/9 anonim ***** válasza:
én pont ilyen idősen(16 éa fél évesen kezdtem járni a párommal)nem vagytok elkésve...várj rá amíg szüksége van rá, addig mér az orált is kipróbálhatjátok, ha már a kézimunkát jól begyakoroltátok:D
2008. dec. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Semmi képp ne erőltesd, amig ő biztosra nem akarja, mert ha elhamarkodtan történik meg az első, nem lesz neki akkora élmény.Vagy még az is megeshet, hogy megbánná és ez befolyásólhatná a szex iránt való viszonyát is.A lányoknak különösen fontos az első aktus.Várj addig, amig ő biztosra nem akaraja.És ha eljön az az idő, igyekezd a lehető legszebbé varázsólni neki! :))
2008. dec. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!