Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19 éves vagyok és több, mint...

19 éves vagyok és több, mint fél éve vagyok együtt a barátommal. Minden tökéletes, nagyon szeretem, de a szex nem akar összejönni. Miért nem sikerül továbbra sem?

Figyelt kérdés

Kezdetben még egy ujj is kellemetlen volt, de ma már a 2 sem jelent problémát,sőt még lehetne tovább is, de ha arra kerül a sor, iszonyú fájdalmat érzek és nem megy tovább néhány cm-nél. Nődokinál már 2-szer is voltam, egyéb okokból és meg is vizsgált, azzal a kacsának nevezett eszközzel is és nem okozott semmi fájdalmat, és a doki se mondott semmit, hogy esetleg vmi baj lenne.

Kérlek segítsetek, nem tudom mit tehetnék még. Előre is köszi


2008. dec. 17. 22:07
1 2
 11/15 anonim válasza:

Szia

Én is hasonló cipőben jártam pár hónappal ezelött mikor elvesztettem a szüzességem. Első pár alkalommal nem tudott belém hatolni mert annyira fájt. Aztán mikor megtörtént(vagyis azt hittük) utána még mindig uyganúgy fájt. Mintha valamiben elakadt volna, nem ment be csak pár cm-t. Mi is arra gyanakodtunk, hogy túl erős a szűzhártya és nem szakadt át. Elmentem a nőgyógyászhoz hogy mondja meg mi a helyzet, és azt mondta hogy már nem vagyok szűz. sikosítót írt fel. De nekem azok nem érnek semmit. Végóülis a nem kellő nedvesedés volt a gond, mert nem voltam rendesen felizgatva.

Fektessetek sok időt az előjátékra és csak akkor kezdjétek el ha már elég nedves vagy és alig várod hogy megtörténjen.

Remélem tudtam segiteni. Minden jót!

2008. dec. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ne legyél feszült emiatt,legyen a cél az,hogy minden rendben működjön, és ne csalódj magadban emiatt, az csak árt neked.:)

Sok pettinget a próbálkozás elé,esetleg közben is lehet egy kis orál.

Szerintem a lényeg,hogy nagy türelemmel apró lökésekkel próbáljon egyre beljebb hatolni a barátod-így fokozatosabb lesz a tágítás(nekünk is így sikerült:)).

Sok sikert!:)

2008. dec. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a hozzászólásokat, azóta megoldódott a probléma! Tényleg a túl sok para volt az oka, és pont akkor sikerült amikor egyáltalán nem számítottam rá. Így utólag nézve nagyon hasznos ha az első alkalmat több petting előzte meg, és az ujjazás is sokat számít...én fél éve még tampont is alig tudtam használni, mert olyan szűk voltam, de mára meg már ez is mehet, szóval mindenki aki hasonló helyzetben van, azt tudom mondani, hogy sok- sok kényeztetés kell. Így csak nagyon minimálisan véreztem, fájni pedig egyáltalán nem fájt.

Mégegyszer köszönöm!!!!!!!!!!

2008. dec. 26. 21:00
 14/15 anonim ***** válasza:
Örülünk, hogyha tudtunk segíteni... :D
2009. jan. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ezer százalék hogy az izgalomtól nem juttok düllőre. mert ha tényleg veled vagy a hártyáddal kapcsoltaban lenne a kkor bizony a nődoki is fájdalmat okozott volna a kacsával mivel az arra való hogya hüvelyed szétnyissa és belásson.enged el madag bízza srácban és ne gondolj a fájdalomra.a barátod legyen nagyon figyelems sikosítót használjatok. sokaknál segít az is hogy mielött behatolna ő téged teljesen kielégít utána ellazúlnak az izmaid és te is megnyugszol mert elélveztél utána nem várva szépen lassan de ne álljon meg tolja be neked egy kis fájdalom várható de így elenyésző. sok sikert és ne gondolj a fájdalomra mert ha még 10x is csinálod de arra gondolsz fájni fog az is. az izmok és az agy it összejátszik.
2009. ápr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!