Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én egy szüz pasi vagyok és...

Én egy szüz pasi vagyok és sokan azt mondják, hogy hamar elmegy az ember az első szexnél, ez igaz és ha igen, akkor miért? és télleg hátra csúszik a fityma amikor sexelek és úgy veszitem el a szüzességemet

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

Amíg sexelni akarsz, és nem szexeni, szerintem hagyd a dolgot...

A szüzességed úgy veszíted el, hogy a merev hímvesszőt belehelyezed a hüvelybe. A fityma a merevedéstől fog hátracsúszni, nem a szüzesség elvesztésétől. Teljesen egyénfüggő, hogy mikor mész el, de egy idő után tudod kontrollálni.

2008. dec. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

1. Hát persze, mivel nem voltál nővel, így nem érezted "azt" a nagyon jó dolgot, és elsőre persze hogy gyorsan elmegy az ember, bár aki sokat maszturbál, az tanulhatja a hosszabb orgazmust...


2. Igen, a fityma előre, hátra csúszik, ettől lesz neked olyan nagyon jó a sex :)


3. A pasiknál nem nagyon van ilyen hogy "elvesztem a szüzességemet", ez inkább a lányoknál van!

2008. dec. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a választ:-)))de én ugye még nem szexeltem és a fityma csak a makkig megy hátra tovább nem engedig gondolom majd csak akkor lehet jol hátra húzni mikor már szexelek egy csajjal és beteszem neki gondolom?
2008. dec. 19. 09:50
 4/12 Srapnel ***** válasza:
100%
Ha nagyon nem megy hátra, akkor menj el urológushoz, mert lehet, hogy fitymaszűkületed van, vagy inkább "rövid fék"-ed (az a bőrszalag, ami a makkodat összeköti a péniszed testével a túloldalon). Nehogy aztán később magától szakadjon be.
2008. dec. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De de hátra megy hátra lehet húzni szépen csak nem engedi tovább mint amelyik pasi már nem szüz érted? szal mikor a csaj azt csinálja akkor nem lehet oda vissza húzni mint a nem szüz pasiknál remélem érted?:-)))
2008. dec. 19. 15:47
 6/12 anonim válasza:
37%
11 éves szint
2008. dec. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos még nagyon fiatal vagy:)Figyelj egy nem szűz és egy szűz pasi pénisze egy az egyben ugyanolyan!!!!Rajtatok semmi nem látszik, ugyanaddig fog hátra csuszni mint most:)Egy lányban ugyanugy csuszkál majd mint most a kezedben...nem lesz más, ne ragozd túl:)
2008. dec. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Am 22-vagyok szal ez a 11-éves szint nem nagyon jött be csita majom!
2008. dec. 20. 11:16
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ értem:-))))
2008. dec. 20. 11:17
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Hát már nem is sértésből,de 22 vagy és ennyire tudatlan?Könnyen félreérthető a tapasztaltlanságod és én pl. 16 vok,szűz,de azért már tudok eggyet s mást a nemi dolgokról.

Szerintem jó helyen vagy,ha tanulni akarsz!Csak kicsit többet olvasd a többiek krdéseit és ha olyat találsz, amire kíváncsi vagy (lehet az csajos dolog is) akkor megnézed a válaszokat!:D(én kb. fél éve járok ide és rengeteg dolgot tanultam és tudtam meg itt,így ha lessz egy kapcsolatom,már tudni fogom,hogy mire számítsak,meg hasonlók)

Hoppá,ez egy picit OFF-os válasz,de remélem azért hasznos.XD

2008. dec. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!