Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kivel veszítse el az ember a...

Kivel veszítse el az ember a szüzességét?

Figyelt kérdés

18/f. Még szűz vagyok, de már elveszíthettem volna egy pár buliba, de nem tettem, csak leszoptak. (ugye ez még nem számít elvesztésnek?)

Akkor kivel érdeme lefeküdni? Egy akárkivel egy buliban, vagy várjak hogy legyen barátnőm és majd idővel vele?


2011. jún. 17. 00:47
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Amit még kihagytam és fontos, hogy már nagyon él bennem a vágy, gondolom fiúknak nem kell részleteznem a kanosság fogalmát...
2011. jún. 17. 00:49
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Hermione-val veszítsd el.
2011. jún. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
80%
hát bazzeg befosok :D:D, sztem meg Harry-vel
2011. jún. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán van olyan fiúismerősöm aki ha nem is barátnővel veszítette el, annyira bánná... Ez főleg lányoknál van. Bár barátnővel biztos jobb, de ha te úgy érzed, hogy itt az idő, akkor hajrá.

20L

2011. jún. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 JLlompi válasza:
50%
van számodra egy szomorú hírem ha leszoptak az a szüzesség elvesztését jelenti "bontsá' pezsgőt hágd meg a kecskét te valami fontosat elvesztettél"
2011. jún. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

JLlompi

Ez most komoly? Én abban a hitben voltam és azt is mondták nekem, hogy csak akkor veszti el egy fiú, ha beteszi puncijába a lánynak.

2011. jún. 17. 00:54
 7/17 anonim ***** válasza:

Szabad döntés,vagy lefeküdsz egy olyan csajjal akit

felszedsz egy bulin,vagy ott az örömlányok.

Ha esetleg találsz barátnőd akkor meg azzal.

Tessék választani,de ha leggyorsabb az örömlányok.

Na persze ha van rá pénzed.

2011. jún. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Dobinak adj egy zoknit...
2011. jún. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
ne hidj annak a gyereknek..-.- csak akkor veszted el ha beteszed a puncijába :) am meg te döntésed :)
2011. jún. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 JLlompi válasza:
sez az egész szüzesség dolog csak nézőpont kérdése akkor veszted el amikór megérettél rá'ja
2011. jún. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!