Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az ember megváltozik belsőleg...

Az ember megváltozik belsőleg azután, hogy elveszti a szüzességét?

Figyelt kérdés
Magabiztosabb lesz, bátrabb? vagy milyen hatással van rá?
2011. ápr. 30. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2011. ápr. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
nem, úgyhogy felesleges emiatt ribire költened
2011. ápr. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az osztálybéli lányokra rossz hatással van az biztos
2011. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
a pasikra igen....sokkal nagyobb arcuk lesz
2011. ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Én csak annyiban változtam, hogy utána évekig nem tudtam pasira nézni. :( Szóval... :(
2011. ápr. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

20 éves vagy, és én utána kezdtem igazán kibontakozni. nekem 8 éves korom óta mániám volt minden szexszel kapcsolatos dolog. rettentően érdekelt, és nagyon hamar megtapasztaltam az önkielégítés gyönyöreit is. A szüzességem viszont csak 18 évesen vesztettem el, és az valami csodálatos volt, ahogy szinte kinyílt a világ és csak azzal foglalkoztam, hogy tökélyig fejlesszem a tudományát, nagyon kísérletezővé váltam.

Ez persze nem jelenti hogy ribanc lettem, mert nem 15 fiúval feküdtem össze heccből, csak arról van szó, hogy életemnek szinte központjává vált. nekem nagyon fontos, és most is szexelni akarok, de nem tudok, mert a barátom már nem akar megdugni, és megőrülök ettől, és lehet h emiatt fogok szakítani, mert hónapok óta ez megy, én pedig komolyan szexmániás vagyok, és hiába szeretem, nem fogom sokáig bírni, pedig szeretem őt. na mindegy. dióhéjban: engem megváltoztatott.

Üdv: Foxy Lady

2011. máj. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*vagyok:D
2011. máj. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nőknél én úgy vettem észre, hogy mindenképp. Legalábbis az x női ismerősöm 95%-a igen.
2011. máj. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
NEM. A fiúknak nagyobb lesz a szájuk esetleg,többet fecsegnek róla,mintha az egy rutin dolog lenne,sokan nem értik az igazi értelmét.Lányoknál jóformán semmi változás.Kivéve persze ha egy önbizalomhiányos libáról van szó,az gondolom ugyanúgy kúrogat majd össze-vissza.
2017. febr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha elveszted megérted miért tört ki annyi háború a világon. Mindent megtennénk a szebbik nemért 😁 a jó meleg pinháérht.😵👍👍👍👍👍👍👍
2017. aug. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!