Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan lehetséges, hogy a...

Szesze kérdése:

Hogyan lehetséges, hogy a fiatalok 13-14 évesen veszítik el a szüzességüket mikor annyi szűz fiatal van?

Figyelt kérdés
Azt állítja egy mostani felmérés, hogy a fiatalok nagy többsége 13-14 évesen veszíti el a szüzességét, mégis (főleg ezen az oldalon) lépten-nyomon 18+ os szüzekkel találkozom
2010. szept. 24. 16:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%

Nomost szerintem rendben van, hogy sokan 12-15 évesen elvesztik de gondolj bele, hogy mennyi ebből a cigány/cigány életmódot folytató. Azt még csak-csak bevallják, hogy angyon fiatalon elvesztették, de hogy 20-30 évesen nem,.. Azt kevesen.

Sokan vannak így. Akik "normálisan" lettek nevelve, értelmesek, sokszor zárkózottak, kevésbé dominánsak. Jórészt később vesztik el.

Nekem 3 jóbarátom van, mmind 20 fölött 25 alatt és mindannyian szüzek vagyunk... Igazi looser klub.

Két dolog fáj abből nekem, hogy sok buliból kimaradtunk éshogy szűzlány nemigen jut már nekünk.

2010. szept. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

én 17 vok,és a szüleim úgy érzem,h rendesen neveltek/nevelnek.2 éve van barátom 14 és fél éves korom óta.Ő most 21 éves.És tudta,h szűz vok mert nagyon régóta ismertük egymást és elég jó barátok is voltunk. 8 éves korom óta ismer.Nem kapkodott el semmit,mivel tudta,h nekem ez fontos 3 hónap után volt csak petting is,de ott is nagyon óvatos volt,először csak egy felső került le rólam,és kb. így a 3-4. alkalom után került csak le a többi.1 év után vesztettem el vele a szüzességem és úgy érzem kellett is ennyi idő,mert így teljes mértékben megismertük egymást lelkileg is.Már egymást gondolatában olvasunk szinte.

És egyáltalán nem szégyenlem,h 2 éve ugyanaz a barátom,holott sok oszt.társam mondja,h nem szabad lekötni magam ennyire.De én úgy vok vele,h ha szeretem akkor miért legyen vége?

Am meg azok akik 13 évesen elvesztik,egyáltalán nem felkészültek sztem és kicsit gáz azt mondani 16 évesen,h mikor vesztetted el és a válasz 3 év rá.

2010. szept. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

teljesen más generáció, ezért. Aki 18+os szűz, 13 évesen még lehet hogy még nem a pasik érdekelték (mint pl engem se), hanem még játszós korban volt. Én 18 évesen vesztettem el, közel a 19-hez. Nem maradtam le szerintem semmiről. A mostani kamaszok-kiskamaszok azt hiszik, hogy már ők is felnőttek, de egyáltalán nincs erről szó. Ők nagyok akarnak menni, menőnek hiszik magukat ha már nem szüzek 14 évesen. Ez a generáció az, aki azt hiszi felvilágosult teljes mértékben, aztán jönnek az abortuszok, meg a hülye "terhes vagyok?" kérdések...

Felnőttek érzik magukat, de egyáltalán nem tudnka felnőttként gondolkodni, viselkedni. Attól hogy valaki szexuális életet él, még nem lesz felnőtt meg "nagy". Majd 18 éves korukra kiégnek, nem fogják élvezni a szexet. Egy prostis generáció fog felnőni. (bocsánat a kifejezésért)


Sorry a hosszúságért, de ezt ki kellett írnom magamból, idegesítenek a kis csírák, beszólnak a felnőtt embernek, "ki ha én nem" stílusuk van, de ha az egójukról leesnének az IQ-jukra, akkor biztosan szörnyethalnának!


20/l

2010. szept. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
kamu az egész, az igazság nem az, hogy bemész a discoba és azt dugsz meg akit akarsz. Igazából 15-17 körül vesztik el a szüzességüket az emberek, inkább 16+. A 13-14 évet csak a média találta ki, mert a fiatalok kevés százaléka akkor...
2010. szept. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!