Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek a pasik nagy...

Szerintetek a pasik nagy része inkább szűz lánnyal feküdne le mint aki már egy kicsit tapasztaltabb?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Nekem azt 8, csak megfeleljen a kvótáimnak azt cső. Am. nem dobnám oda akárkinek a szüzességem... még várok az igazira.
2011. aug. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem egy igazi úriembernek megtiszteltetés az, ha odaadod neki a szüzességed, de ha már nem vagy szűz, akkor éppen annak is örülhetne, hogy nem kell úgymond "betanítania". Akik inkább a szüzeket választják- pl sorra dugnak minden elérhető ártatlant-, azoknak kórosan önbizalomhiányuk van, mert mivel ő az első, ezért nem tudod nagyon összehasonlítani a dolgokat, és "jó"-nak titulálod az aktust. Ezektől óvakodj, egy ilyennek estem áldozatául én is. Jellemzőjük: másnap már nem érdekled. :S


A barátod, az egész biztos hogy olyannak szeret, amilyen vagy (vagy jövő időben, ha éppen nincs barátod), és ha úgy döntesz, neki adod a fehér liliomot, akkor egész biztos, segítene. Ha meg már az említett virágot letiporták, akkor biztos nem háborogna.

18/l

2011. aug. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 napietus ***** válasza:
100%

én nem voltam szűz, mikor megismertem a férjemet. ezt nem is várta el (23 éves voltam, és néhány exemet ismerte is). de azt mondta így utólag, hogy ha nagyon "rutinos" lettem volna, akkor eszébe se jutott volna feleségül venni.


szóval ez esetben középút.

2011. aug. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szűz ;) 20/F
2011. aug. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!