Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » :O Ez normális (Kérdésed túl...

:O Ez normális (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy ma hajnalba amikor elevsztettem a szüzességem( a barátom is szűz volt) a barátom nem élvezett el még két órával később sem. Én itt mindig azt olvasom, hogy először minden fiú hamar elélvez. Egyéb infó: óvszerrel védekeztünk(durex love)Ez nromális vagy ha nem, akkor miért lehetett?
2010. okt. 3. 20:46
1 2
 1/11 Kamuuu ***** válasza:
100%
Lehet hogy nagyon feszült volt az első miatt.
2010. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ő azt mondta h túl vastag az óvszer, de hát nem tudom... nem vagyok fiú.Izgulni meg nem hinném hogy túlzottan izgult, mert spontán jött a dolog
2010. okt. 3. 20:50
 3/11 anonim válasza:
100%

A kotont meg kell szokni...

Nekem az első sex (pont emiatt) 6 órán keresztül tartott... (a csajnak nagyon bejött)

2010. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm szépen mindkettőtöknek a válaszaitokat! Utóbbi megnyugtatott hogy nem bennem van a hiba, hanem meg kel szokni:)
2010. okt. 3. 21:06
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

mi is durex love-val csináltuk először...

hát, nálunk se volt élvezés elősuör.. de másdoszor már igen ;)

2010. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ! Egyre jobban megnyugodtam!:) Na hát ez értelmes volt:) Felpontoztam mindenkit
2010. okt. 3. 21:28
 7/11 anonim válasza:
0%
Sztem abnormál f@sza van, sosem lesz neki jó veled.
2010. okt. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
miért olyan fontos ez a felpontozás??! már nem azért? :P
2010. okt. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem benned van a hiba.
2010. okt. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az nem merul fel senkiben hogy lehet hogy a pasi mar nem volt szuz? A nem szuz pasik szoktak sokaig birni. Vagy nem? :) Ha pedig ez lehetetlen akkor elnezest kerek.


K.

2010. okt. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!