Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem érdekli a szex a...

Miért nem érdekli a szex a barátnőmet? Sokszor még a témát is kerüli, zavarban van tőle. Pedig még nem is próbálta, szóval még szűz. Velem lehet a baj? Továbbiak lent.

Figyelt kérdés

Barátnőm 16 éves és még szűz.Én idősebb vagyok nála,tapasztaltabb a szex terén.Neki én vagyok az első komoly barátja,az első csókja is velem történt meg.Pont e miatt nem erőltettem sosem,hogy megtörténjen az első együttlétünk.Másrészről ne gondolja,hogy "csak arra kell nekem"!Már több hónapja járunk,nagyon szeretjük egymást.Többször aludtam vele,de még a csóknál,simogatásnál több nem történ.Amúgy eléggé szégyenlős,pedig nem volna rá oka.Legtöbbször nagyon nehezen fogjuk vissza magunkat,de még várunk az első alkalomra.Nekem az a legfontosabb,hogy neki a legjobb legyen,nem vagyok önző a kapcsolataimban.Nem régen kipróbáltuk az orális szexet,persze szégyenlőssége miatt nehezen engedte,hogy combjai közé férkőzzek.Végül tetszett neki a dolog és megígérte,hogy többször is "igénybe veszi majd a szolgálataimat". :D Azóta egyszer próbálkoztunk,de sajnos nem tudtam a csúcsra juttatni,pedig eddig nem volt panasz a nyelvmunkámra!Azóta nem kér a dologból;ha kérdezem,hogy "megcsináljam-e",csak nemleges választ kapok...Amikor kérdezem,miért a válasz az a bizonyos: "nem tudom".... :( Vagy nem akarja vagy nem meri megmondani,mi a probléma.Velem lehet a baj?Igazán nem siettetem semmivel és nem vagyok erőszakos.Ezzel neki akarok örömet okozni.Azt mondja szeret és nem velem van a baj.Ha itt elakadunk,hogy merjek a szexre valaha is rátérni?Tudom,hogy neki minden új még!A kapcsolatunk elején vagyunk még,de nem szeretném elveszíteni azért,mert nem működik ez a dolog!

Segítsen mindenki,aki járt már hasonló cipőben!Szűzek válaszait és főleg lányokét (is) várom!A bunkó beszólásokat hanyagoljátok,pls!


2010. okt. 4. 13:17
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Három hónapja vagyunk együtt.
2010. okt. 4. 13:35
 12/36 anonim ***** válasza:
94%
Három hónapa után még annyira nem meglepő!
2010. okt. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
86%
azt hittem régebb óta jártok...így nem vészes.
2010. okt. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez tök normális, főleg ha te 20 felett vagy, ő még nagyon fiatal, az első fontos a lányoknak, és még a kapcsolatotok is nagyon friss. Várj rá ha kell hónapokat is, mert az ilyen lányo az igazán értékesek ám.
2010. okt. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát egyáltalán nem prűd CSAK FIATAL,TAPASZTALATLAN, FÉL AZ ISMERETLENTŐL! Nem lesz prűd egész életére én is ilyen voltam 16 évesen, be is láttam, hogy várhattam volna még, de 18 évesen már adták nekem rendesen az áldást. Úgyhogy ennyi.
2010. okt. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Én tudom,hogy kincs,azért is várok rá...1xűen imádom!Csak a hangulatingadozásokat meg a "nem tudom"-ot utálom!

Még 1kérdés: lányok,ha a párotok már látott benneteket (ha nem is "egyben"- meztelenül,szégyenlősek vagytok továbbra is?!

2010. okt. 4. 13:44
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, de ez egyéntől függő, én alapból nem vagyok mondjuk szégyenlős, a barátnőd viszont igen. Úgyhogy ez nem jó kérdés:D

Jó hogy így értékeled őt, nem fogod megbánni.

2010. okt. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát engem már látott párszor,de így is szégyenlősködöm néha előtte.Főleg ha épp nem érzem jól magam a bőrömbe.Előfordul ilyen.


Tényleg nem sok az a 3 hónap még, tudom h neked h már nem vagy szűz sok,de neki ez még nagyon kevés idő.

2010. okt. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
22/l voltam
2010. okt. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!De itt elsődlegesen nem az volt a kérdésem,hogy miért nem fekszik le velem,ha figyeltetek!Az orális szex,amiből nem kér,és maga sem tudja,miért... :S
2010. okt. 4. 13:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!