Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek normális az, hogy...

Szerintetek normális az, hogy nekem csupán csak annyi az életcélom, hogy elveszítsem a szüzességem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nincs más cél,amit kitűztem magam elé,csak ez.Ez kevés cél szerintetek?

19/F


2010. okt. 10. 14:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nem normális, gyengeséget jelent. Gyengének érzed magad? A társadalom nyomása miatt át akarsz esni egy dolgon, amihez komoly feltételek kellenek, hogy igazi értéke legyen. Ráadásul csak magaddal törődsz, hogy neked legyen jó, leszrva azt, hogy körülötted is emberi, érző lények élnek, akiket szerethetnél, és viszont, egymást segítve a boldogsághoz vezető úton, ami összehasonlíthatatlanul jobb eredményre vezet, mint egy kósza numera. Próbálj meg kilátni a masszívnak tűnő, ámde üres falak közül!


Én is 19 vagyok, és szűz. És ezek szerint nem normális. Nem baj, és boldogan és szívesen vagyok nem normális.

2010. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Jó neked, akkor elég egy prosti is, hogy boldog légy.
2010. okt. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
45%

17:46


Szeretnéd (: De sajnos nem jött be. Attól, hogy nem érted, mit írtam, még nem lesz okoskodás, egyszerűen csak egy bővebben kifejtett válasz a normális(nak kéne lennie-típusú) életfelfogásból. Az a sok betű egymás közelében megrémített, ugye? (: Azoknak ment, akik el tudják olvasni, és fel is tudják fogni. Gondolom neked csak a második részét sikerült...

És már csak azért sem jött be, mert olyan ostoba vagy, mint sokan mások (ez nem mentség), hogy nem látsz ki a sztereotípiák mögül (bonyolult szó?). Attól, hogy valaki okosabb, mint te, még nem lesz szemüveges, pattanásos, és ronda. Mert akkor csak ilyen emberek élnének : ( Nem vagyok szemüveges, a pattanás ugyan tény, de családi vonás, a ronda pedig relatív. A barátnőm szerint (aki nem is akármilyen...) nem vagyok az. Nekem ennyi bőven elég. És elviseli, a "monológjaimat", sőt szereti, mert nem vagyok egy szexmániás, ostoba, tapló bunkó állat (: Sem végletekig okoska, hiszen 8 mondat leírásának képessége nem tesz azzá. Az meg hogy "körülöttem" mindenki él...nem nagyon, és szerencsére a barátaim is normális felfogásúak, és nem tekintik a dugásmennyiséget emberi értékjelzőnek. Maximum állati...


Azért szánj rá egy hetet, hogy elolvasd ezt a sok sort, esetleg keresd fel kezelőorvosod, gyógyszerészed.

2010. okt. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
15%
Miből gondolod, hogy okosabb vagy a kis 19 éveddel nálam? Csak mert választékosan fogalmazol? Nyilván fél órán keresztül arra gyúrtál, hogyan olvashatnál be ennek a szerencsétlen, olvasatlan, müveletlen félnótásnak, aki lehurrogott, ahelyett, hogy az állitólagos nőddel foglalkoztál volna. Egymás után raktam a betüket, majd a mondataidat, igaz, vért izzadtam, mire sikerült, de megérte, mert rádöbbentem, hogy te nem csak okoskodó, hanem beképzelt is vagy. És mielőtt megint azon kezdesz agyalni, hogy vajon milyen frappáns szöveggel villantsd meg mérhetetlen intelligenciádat, közlöm veled, hogy magyar nyelv és irodalom tanárral kezdtél vitatkozni, drága kisfiam. Jó éjszakát.
2010. okt. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Normális, utána meg öld meg magad mert céltalan lenne minden.
2010. okt. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem, nem az. :D
2010. okt. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"magyar nyelv és irodalom tanárral kezdtél vitatkozni, drága kisfiam."


Az mekkora gáz, hogy ilyen mentalitással valaki tanár lehet. :D

2010. okt. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

tegnap 22:05


Te lehet nyelvtanár, vagy de még tuti szűz:)


Egy földrajztanár

2010. okt. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A "nyelvtantanár"-nak üzenném, hogy a szűz az hosszú ű, a típus hosszú í, az "azé"-nak nincs értelme, és a nagyon még mindig egy gy.
2010. okt. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Jajj, köszönöm emberek, megnyugtató, hogy nem bennem van a hiba :D ^^


Szóval, drága magyartanárbácsi.

Ne röhögtess :D Azt hiszed, hogy ettől bármiféle előjogod lesz? Kezdjük ott, hogy sem a kérdésre nem válaszoltál, sem azt nem mondtad meg, hogy mi is a probléma az én hozzászólásommal. Ha a hangneme, hát, ha tanár vagy, tanulnod kellett pszichológiát, ott meg csak mondanak valamit a határozott fellépésű nevelési módszerről. (Bár a mai liberális világban a határozottság bűn, de ebbe ne menjünk bele...). Ha a témája... én szentül hiszem, hogy a kérdésfeltevő srácnak nem okozok rosszat azzal, ha a szüzessége elvesztését a majdani szerelmével bonyolítsa le, és addigis próbáljon meg értékes életet élni. Gondolom el lehet keseredve, ezért kell erélyesen megmutatni neki, hogy még bőven nem reménytelen a helyzet.


Ezekkel a "biztos" és "nyilván" kezdetű mondataiddal inkább ne kísérletezz, mert megint nem jöttek be. Lehet beképzeltnek tűntem a válaszom alapján, de urambocsá, ha valaki elkezd ok nélkül szapulni, azt nem fogom annyiban hagyni. Ráadásul mivel semmiféle káros dolgot nem írtam, mertem feltételezni, hogy el sem olvastad a szöveg nagy részét. Vagy ha mégis, akkor túl ostoba vagy, hogy felfogd. Ostobákkal szemben pedig megengedek ilyen hangnemet, és te semmivel nem bizonyítottad, hogy nem vagy az.


Ja, és ha én magyartanár lennék, biztos nem mernék olyan szöveget kiadni a kezeim közül, mint az első hozzászólásod (: Esetleg annyira rosszul érintett, hogy nem láttál az idegtől? Esetleg te is ugyanebben a helyzetben voltál, mint a kérdező, csak te a gyengék útját választottad? Netán még odáig sem jutottál el?

2010. okt. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!