Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan legyen barátnőm, ha...

Hogyan legyen barátnőm, ha nem tudok beszélgetni az emberekkel? 21/f

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom hallgatag vagyok. Az a fajta gyerek voltam akit, ha letettek valahova ottmaradt. Alig van olyan téma amihez hozzá tudok szólni. Nem csak lányokkal nem tudok dumálni, hanem úgy összességében senkivel, még a rokonaimmal sem. Amúgy egyetemre járok, meg dolgozok. Az egyetemen is jóformán csak a szobatársaimat ismerem. Már kezdek kiborulni. Mit tehetnék?
2010. okt. 14. 18:51
1 2
 1/14 anonim válasza:
45%
Sok mindent: focit nézel, sportolsz, wowozol, fészbúúk :D
2010. okt. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Keresel egy karakán, temperamentumos csajt.
2010. okt. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Sajtoskifli válasza:
Ne viccelj, egyetemen nincs téme? Odamész valakihez, eljátszod a hülyét, megkéred hogy magyarázza el (mondjuk ehhez neki is olyannak kell lennie) és máris van témád.
2010. okt. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Moszuke ***** válasza:
0%

tipikus antiszoc lexikális tudású kuki vagy.

téma mindig van, de ezek szerint akkor te rossz emberek között forogsz.

milyen érdekes nem? én amikor első éves villanyász voltam senki nem ismert senkit, de mindig volt röhögni való téma.

szex, ivászat, megrázott_az_áram_történetek, szidjuk_a_tanárokat, rommáoltjuk_egymást, stb...

talán nem hozzád hasonló emberek között kéne próbálkoznod és akkor lenne téma. menj jó arc srácok közé akik sorra dobják fel a hülyébbnél hülyébb témákat, amikhez még te is hozzátudsz szólni... lásd amiket írtam..-.-'

old meg

2010. okt. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Hja, sokan vagyunk úgy, hogy nem érdekelnek minket a proli konzumtémák ("de megb.sztam", "úgy beittam" stb...). Manapság sajnos pedig ez a mentalitás a nyerő, azért is tart a vesztébe a jelen rendszer.
2010. okt. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Én nagyon szeretek beszélni, ezért örülök, amikor egy hallgatagabb fiúval találkozom, aki kedvesen meghallgat. Nézz szét magad körül, ált. mindenkinek jár a szája és alig figyel a másikra. Szerintem a "figyelmes vagyok és jó hallgatóság" nem egy rossz tulajdonság!
2010. okt. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Tuti én szóra birnálak!
2010. okt. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemista lány vagyok (23 éves) és iszonyúan kiborítanak azok, akik csak röhögnek meg szövegelnek. Mindig azok társaságát keresem, akik nem hangosan, nem nevetgélnek, nem harsányak, kifejezetten hallgatagok.

Szerintem készíts egy listát azokról, akikkel szívesen beszélgetnél, menj oda hozzájuk és kérd meg, hogy magyarázzanak el neked valamit. Megteszed ezt 20 emberrel és szerintem 4 biztosan lesz, akivel kialakul valami barátság.


Sok lány van, aki a normális, csendes fiúkat kedveli, nem azt a nem is tudom minek mondjam, állandóan röhögő, kiabáló, minden nap bulizó fajtát, akit legszívesebben ágyúval lőnék fejbe (bocs, de nagyon zavarnak).


Vannak egyetemi kurzusokon kívüli rendezvények, gondolok +előadásokra, kirándulásokra, terepgyakorlatokra, menj el azokra is és közeledj úgy, hogy megkérdezel valamit.


Ha alapvetően azzal van gondod, hogy nem tudsz egy beszélgetést életben tartani, nehéz a kapcsolatteremtés, akkor keress meg egy pszichológust. A legtöbb egyetemen van ilyen. Anno nekem is sokat segített, hogy az általam antiszociálisnak vélt embereknek ne kiabáljam le a fejét és keressem a normálisabb társaságot :)

2010. okt. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
28%
qurvázz..
2010. okt. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Na figyelj! Én például olyan vagyok, hogy 28-30 éves kor alattiakkal nem tudok beszélgetni (kivéve, ha Jobbikos az illető ^^)... Pedig 23/n vagyok. Velem egykorú pasikkal még el tudok beszélgetni, de lányokkal kifejezetten utálok! Utálom a hajas-körmös-cipős témát! Tudod, mit csinálj? De viccen kívül! Menj valamilyen szórakozó helyre, ahol nem csak veled egy korúak vannak! Pl. egy jó hangulatú kocsma, vagy egy olyan diszkó, ahol tudod, hogy idősebbek is vannak! (Amúgy meg: rokonokkal nem is jó dumcsizni! :D Ismerj meg másokat, akiknek semmi közük a rokonaidhoz, szomszédokhoz, kolis társakhoz! ;)) Ja, és írták, hogy qrvázz... hát ne tedd!!! A barmokra ne hallgass!!!
2010. okt. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!