Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 1 haverom mondta (sajnos nem...

1 haverom mondta (sajnos nem non értettem én sem) de az a lényege h ha 1 lány már elvesztette a szüzességét, akkor a derekán vmilyen gödröcskék v 2 pont v vmi ilyesmi alakul ki, mert a medencéje besüllyedt. Ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 20:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nekem van gödröcském, de nem azért, mert már nem vagyok szűz, hanem azért, mert kiskoromban sok injekciót kaptam :A XD
2010. okt. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Ha meg nincs godrocsked, ne izguly. Az csak ugy 17/18 eves kortol alakul ki, es a nokre jellemzo zsirszovet eloszlasabol all. Ez a farizom es a derekvonal tajan jellemzo. Ha kesobb lesz, az csak noiesebbe tesz. Sok ferfi eskuszik: ennel noiesebb hatso nincs... - Bizz a jovoben...baratod hulye...ejteni...
2010. okt. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Jaaaaaaj... ez nemigaz...:D nekem is vana derekamon olyan két kis gödröcske pedig én szűz vagyok. Amugy nemtudom mitőlvan h van ott 2 gödröcske de nem az miatt amit a haverod mondott...!
2010. okt. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!