Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem akarja a barátnőm?...

Miért nem akarja a barátnőm? Talán nem szeret? (többi lent)

Figyelt kérdés

már 2 hónapja együtt vagyunk! És nem akarja orálisan....mert hogy még nem kész rá...

Felajánlottam neki hogy akkor majd én kielégítem ,de azt mondja hogy nem akarja mert ,hogy az olyan szar érzés lenne neki,hogy nem viszonozza.

Tényleg így lehet?

Vagy nem akarja és így próbál "lerázni"? (ő még szűz)

én 17F ő most lesz 15.


2010. okt. 30. 21:29
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim válasza:
te egyáltalán nem vagy szerelmes belé!+o(
2010. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 A kérdező kommentje:

lehet...már én sem tudom!

de a szüzességét elveszem ha már ennyit bajlódtam vele...aztán lapát...:S

2010. okt. 31. 21:31
 53/63 anonim ***** válasza:
Megérdemelnéd, hogy tíz évig várasson, aztán leharapja.
2010. okt. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
úhh g*ci..te akkora egy nyomorék vagy,de komolyan..nem érdemled meg h te vedd el neki az ártatlanságát!remélem soha nem látlak az életben f*szfejkém!Allergiás vagyok az ilyen retkekre mint te
2010. okt. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 A kérdező kommentje:
szerintem nagyon is megérdemlem ha már ennyit várnom kellet...más kis csaj ilyenkor már rég szét tette volna...nem hogy egy kis szopás....:S
2010. okt. 31. 23:12
 56/63 anonim ***** válasza:
WTF???mi az h megérdemled???te most komolyan játszod a hülyét?
2010. okt. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
Igen, azok a kiscsajok, akiknek fizetsz.
2010. okt. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
Nézd én 17 éves lány vagyok, a barátom 24(!!!!) éves. 4 hónapig nem feküdtünk le. Pedig mindig mondogatta (nem olyan erőszakos féreg módjára, mint te, de szóbahozta). Igazából én is kívántam meg én is késznek éreztem magam, de szűz voltam, és biztos akartam lenni benne, hogy nem hagy faképnél, miután megdugott. 4 hónapig várattam, tesztelgettem, ő meg bírta lovagiasan. Persze mondta mindig, hogy hát miért nem... De bírta. Aztán mikor úgy gondolam, eleget kíntattam őt is, meg magamat is, akkor lefeküdtünk, teljesen jó volt, és nem bántam meg. Még mindig együtt vagyunk. De ha esetleg valamikor szakítunk, akkor is szép emlékként fogok visszagondolni rá. DE! Ha ő nekem ezt mondta volna, hogy ha nem szopom le, akkor ott hagy, akkor erre annyit mondtam volna, hogy nézz meg jól, mert most láttál utoljára. KOmolyan ekkora tajparaszt vagy? Úristen szerintem neked még kisautózni kéne, annyira dedós vagy...
2010. nov. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 crystal90 ***** válasza:
50%

h sz@rnad ossze magad hugyos kis kocsog

te nem tudsz szeretni valakit ha kepes lennel leitatani h megdugd vagy zsarolni

kar hogy nem szuzen halsz meg

remelem a kiscsaj mielobb otthagy es le sem fekszik veled bekepzelt taknyos kolyok

2010. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
Azért szomorú, hogy bármennyit várakoztatsz egy srácot, nem lehetsz biztos benne, hogy nem dob az első éjszaka után.
2010. nov. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!