Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem akarja a barátnőm?...

Miért nem akarja a barátnőm? Talán nem szeret? (többi lent)

Figyelt kérdés

már 2 hónapja együtt vagyunk! És nem akarja orálisan....mert hogy még nem kész rá...

Felajánlottam neki hogy akkor majd én kielégítem ,de azt mondja hogy nem akarja mert ,hogy az olyan szar érzés lenne neki,hogy nem viszonozza.

Tényleg így lehet?

Vagy nem akarja és így próbál "lerázni"? (ő még szűz)

én 17F ő most lesz 15.


2010. okt. 30. 21:29
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:

Jézusmária, mekkora egy ba**omarcú vagy te! Ó, hogy cumizna le a vacogós cápa, te genetikai selejt! Ez most mégis mire jó? Vágjál gerincre diszkós pi*ákat, ha erre vágysz! Miért kell valakit tönkretenni? Tisztában vagy vele, mire készülsz? Aki így gondolkozik az emberként is egy hatalmas 0!

Mi az, hogy más csajok már rég megtették volna? Akkor kezdjél velük, te szerencsétlen jószág! Mit vársz egy gyerektől, könyörgöm?????? Továbbra sem változik a véleményem, hogy egy undorító aljas, gerinctelen se**fej vagy! Remélem, a barátnőd meggondolja magát, és kivág a búsba! Neked meg egy kiéhezett, nagydarab homárt ajánlok! Akkor talán észhez térsz, kisfiú!

2010. nov. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
nagyon remélem h a barátnőd is rájön mire készülsz.Elvennéd a szüzességét és dobnád? Tudod mekkora sebet hagy ez majd benne. Főlleg hogy nem ribanc, amint kiderült. Lehet hogy teljesen elmegy a kedve a szextöl. Az első alkalomnak csodálatosnak kell lenni. KERESS MAGADNAK EGY AIDSES KURVÁT AZ VALÓ NEKED KOMOLYAN..HAGYD AZT A SZERENCSÉTLEN LÁNYT BÉKÉN!!!!!!!!!!!!
2010. nov. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim válasza:

Keress magadnak egy dögös 25-30-éves NŐT az megmutatja öcsém hogy mi a szex!

Ne Egy 14 évessel maszatolj úgy se ő lesz a feleséged!

2010. nov. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!