Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam meg barátnômnek...

Hogy mondjam meg barátnômnek hogy le szeretnék vele feküdni de úgy érzemôis velem le szeretne velem csak nem meri megmondani hogy modjam neki?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondj semmit az esetek többségében nem a szavak hanem a tetteink határozzák meg az érzéseinket.


Kezd el csókolgatni, majd mehetsz lejjebb a nyaka majd a válla felé eközben simogathatod a combjait, mehetsz le az egyik kezeddel a seggéhez, majd tovább csókolgathatod, és a szemébe nézel és elkezded lehúzni a felsőjét ha engedi akkor benne lesz ha nem akkor nem akarja..

2010. okt. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok!Nagyon köszi!
2010. nov. 1. 06:43
 3/3 Homer Simpson válasza:
Én úgy csináltam az iskolába barángattam a szertárba és keményen odatettem elé a farkam és ő bekapta majd másnap este átjött hozzám és megtörtént a dolog. F/17
2011. dec. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!