Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vajon valaha sikerül, ezt a...

Vajon valaha sikerül, ezt a negatív sorozatot befejezni? Gondolok itt a szüzességre.

Figyelt kérdés
Nos,hello. Nem írok regényt, de a lényeget megpróbálom leírni, és nemcsak ideköhögni egy mondatban. ugyanis sok ilyen kérdés szerepelt már itt. Nos szűz 24 éves srác vagyok. Az hogy idejutottam sokmindennek a függvénye. Bennevan az én hibám is, nyilvánvaló.Nem is a szüzesség zavar elsősorban hanem az hogy... ugyérzem megbuktam mint férfi. állítólag nem vagyok ronda, sőt van aki azt mondja hogy "te jó pasi vagy nem értem"... Igazából egy bnőt akarnék... de nem jön össze.. ha kezdeményezek, akkor az még a legjobb esetben is egy elutasító viselkeséssel ér véget a lány részéről.mégcsak a csókig sem jutottam el.nem várok ettől az oldaltól csodát, csak nézőpontokat. ha van kérdés ezzel kapcsolatban akkor várom kösz.
2010. nov. 5. 02:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
De most ha barátnőd szeretnél, miért ebbe a kategóriába írtál? :) Nem a szüzességed elvesztése akkor az elsődleges cél, hanem, hogy legyen barátnőd. A testi tapasztalat csak egy hozadéka lehet annak.
2010. nov. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!