Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szex 13 évesen,17 éves fiúval...

Szex 13 évesen,17 éves fiúval 2,5 hónap együttjárás után?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 12:07
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
Én is 13 vagyok. 1 éve van barátom de még csak meg se csókoltam
2010. nov. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

14:50

barátod hány éves?

2010. nov. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

En szerintem varj meg vele legalabb 5 evet:)


Szerintem minnel kesobb annal jobb.


A szervezeted meg ki sincs fejlodve. Ha most kezded el akkor megereszkednek a melleid elhizol stb stb...


En a baratnommel 10 honapja jarunk es meg szuzek vagyunk.


Es tudod mi benne a plane MIND A KETTEN 18 EVESEK VAGYUNK.


Hova sietsz?


Jol mondjak a tobbiek inkabb BABA'ZZ

2010. nov. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:
Szerintem minél inkább azt mondja itt mindenki, hogy ne tedd meg, meg hogy fiatal vagy hozzá, annál inkább meg fogod tenni és az a szomorú, hogy egy leszel azok közül akik naivak voltak, megdugatták magukat fiatalon és utána ott hagyta a pasija. És ugyanolyan ribanc leszel mint a többi lány aki hasonlóan járt.
2010. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
én már kifejtettem egyszer a véleményem kíváncsi vagyok hogy döntöttél ezt írd már meg nekem
2010. nov. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:

hajj azde aranyos..ez olyan romantikus kisbaba még :) ittenem

f xy

2010. nov. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:

emberek........:D én 14évesen csókolóztam először...akkor még eszembe se jutott a szex. te jóó isten. hát én inkább nem szülök gyereket vagy úgy megnevelem,hogy utálni fog vagy nem tudom..:D én 18évesen vesztettem el, és nem bántam meg,mert szerelemből tettük, és azóta is együtt vagyunk már két éve. 2OL

szóval ráérsz még,de írj majd hogy mi történt már kíváncsi vagyok.

2010. nov. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
hülye vagy! van olyan ismerősöm aki fiú 18 éves, de már apa, mert lefeküdtek az akkori kábé 2 hónapos, 19 éves barátnőjükkel. a fiú gyereke most négy és fél éves. amugy meg minek jársz te 4 évvel idősebb fiúval, nekem is 16 éves fiúm van, de én még csak 14 vagyok és ő mondta hogy csak akkor fekszik le velem ha már 16 leszek. szóval a fiú akivel jársz, sztem csak a szexet akarja...
2010. nov. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:

:O:O

Hol van az eszed kislány?? Várj még legalább 3 évet...

2010. nov. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:

Én már nem tudok újat mondani. Minden értelmes, hasznos érv elhangzott. Esetleg annyit tudok hozzáfűzni, hogy ezeknek a maradi, gonosz, rosszindulatú csúnyabácsiknak és néniknek teljesen igazuk van. Tudom hogy ebben a korban az ember úgyse hallgat senkire, mert mindig mindent jobban tud, legalábbis azt hiszi.

Azt mondom hogy erősen fontold meg az elhangzott elrettentő példákat, mert igazából nem lehet másként járni. Ha ilyen korán kezded, abból csak RÁbaszás lesz.

Gyerek vagy még, örülj neki! Nagyon nem kéne hogy ilyeneken járjon az eszed. Nagyon hamar fel akarsz nőni, de minek???!!! Később rádöbbennél hogy nem volt gyerekkorod, meg jönnének az időben megalapozott pontos statisztikai adatok: miszerint minden férfi szemét disznó meg mittudomén.

Mondjuk a kérdést olvasva lehet hogy nem előtte kérdeztél meg minket, hanem utána, de azért remélem nem így van. :(

2010. nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!