Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szex 13 évesen,17 éves fiúval...

Szex 13 évesen,17 éves fiúval 2,5 hónap együttjárás után?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 12:07
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
48%
Azért a 15 éves,nem szűz lányka se nagyon oktassa már ki, az se sokkal felnőttebb..2 év korkülönbség..nevetséges.
2010. nov. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

azért nekem 13 évesen meg se fordult a fejemben a szex... 15 éevsen lett először barátom, de akkor se gondolkodtam azon, hogy lefeküdjünk-e. tök természetes volt, hogy NEM, mert tudtam, hogy ehhez fiatal vagyok.

durva, hogy itt már minden második kislány elvesztette, vagy tervezi, hogy elveszti...

2010. nov. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=HOtGdWdSghM


kiakasztó vágod h 12 évesen a f@szt sz0pjátok

2010. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__1264..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__1264..

tessék olvasd el a hozzászólásokat kislány, nem tépem újra a számat, éretlen vagy és kicsi hozzá, az egyik egy 12éves csitri a másik egy 14 éves kislánykáról szól, ugyanúgy rád is igaz hogy a szexel foglalkozni meg a pasizással korai, a szüleid hol vannak? azt se tudod még mi a szex, sztem fel se világosítottak, és belőletek lesznek a "terhes lettem? a barátommal lefeküdtünk, de nem védekeztünk mert azt mondta először nem kell", kérdések....fogják már fel a kislányok hogy nem kell elsietni mert megbánják... 19 évesen vesztettem el, érett voltam hozzá, felvilágosult és a szerelmemmel, nem bántam meg sőt! 13 évesen azt sem tudod mi a szerelem! hihetetlen ez a mai világ......

2010. nov. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
13:03 vagyok 21/L
2010. nov. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
100%

frankó azért hogy 13 évesen ilyet kérdez.. ráadásul 2,5 hónapos kapcsolat után.. lehet én vagyok a maradi vagy gázos, de 18 vagyok és még szűz. vagy az is lehet hogy én látom rosszul a dolgokat hogy én még nem találtam olyan pasit akivel ugy érzem hogy jó lenne.

de te tudod.. ha te arra hajtasz hogy minél előbb elveszítsd akkor hajrá~

18/L

2010. nov. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
utsó nekem szimpatikus a gondolkodásod, amúgy 13:03 vagyok, tényleg már ezen az oldalon egyre több ilyen kisgyerek jön azzal hogy baj ha elvesztette 12 évesen, nem baj 13 évesen végig ment rajta a félváros.. sztem felháborító
2010. nov. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

13:24

Ha maradi vagy,akkor én is.:) Legalább is megkaptam már párszor,amikor felcsattanok a mai fiatalok viselkedésén. Én betöltöttem a 19-et,mikor átestem az elsőn. Addig is voltak pasijaim, de valahogy egyik sem volt az igazi,meg én sokáig gyereknek éreztem magam ilyen téren. Annyit meg nem ért meg a dolog, hogy elmondhassam magamról,hogy nem vagyok szűz. Le kell szarni..én sem maradtam le semmiről attól,hogy nem 15 évesen kezdtem.

2010. nov. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:

Én 15 voltam, amikor elvesztettem. Fél éve jártunk már a sráccal, amikor lefeküdtünk. És tudod mit?! Kicsit megbántam. Várhattam volna még. Akkor azt hittem, hogy nagyon szerelmes vagyok és ő a nagy ő. Aztán persze, nem úgy lett. És így visszagondolva még én is várhattam volna. Mondjuk arra, akivel most vagyok. :) Szóval szerintem is ráérsz még.

19/L

2010. nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez a mai világ... Pff...

Mikor ilyen idős voltam, MÉG babáztam, manapság meg MÁR babáznak.

2010. nov. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!