Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szex 13 évesen,17 éves fiúval...

Szex 13 évesen,17 éves fiúval 2,5 hónap együttjárás után?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 12:07
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
Korai még a szex 13 évesen. Én 17 évesen csókolóztam először. A szüzességem 22 évesen vesztettem el. Azért ilyen későn, mert hiába voltak kapcsolataim, de nem éreztem, hogy meg kell tennem. Sokan ott hagytak, de nem bántam meg. Akkoriban igaz, rosszul estek, hogy cigiztek még 18-21 évesen, hogy szűz vagyok. De utólag visszagondolva, jobb is hogy így történt. Az akkori barátommal jó fél év után feküdtem le, s még fél évet jártunk. A mostani (férjemmel) 24 évesen jöttünk össze, s 4-5 hónapot vártam a szexel. Pedig általános iskola óta tetszett a férjem, csak akkor fiatalok voltunk, s nem vettük észre egymás iránt a kölcsönös vonzódást. S én 24 éves, Ő 25 éves volt, mikor msn-re felvettük egymást, s egy jó beszélgetés következtében jöttünk össze. S nem maradtam le sok mindenről. 27 éves vagyok, s lassan anya leszek. Szóval nem maradtam le még így se semmiről, s elmondhatom magamról, nem vagyok az a lány, akit mindenki libancnak hív, mert a férje előtt a fél falú át ment rajta. Mert hidd el, ha ilyen hamar elveszted a szüzességedet, akkor ennek úgy is az lesz a vége. Mert ha 2,5 hónap után elveszted s ilyen fiatalon, nem lesznek tartós kapcsolataid. Ha gúnyolnak, gúnyoljanak, túl lehet élni. De azért nem éri meg, s ha szeret a srác, úgy is vár rád. Ha nem is 18 éves korodig, de legalább 16-17 éves korodig várjon. S ne add magad könnyen, ha elfogadsz egy jó tanácsot. Az előző pasim, s a mostani férjem pl. a kapcsolatunk elején letisztázták velem, ha kell éveket várnak rám, s akkor lesz, amikor én akarom. S azt is szerették bennem a legjobban, hogy nem adom könnyen magam. Sőt a mostani még mindig hívogat, mert azóta se talál magának olyan lányt, aki kivárja az időt, s nem adja könnyen magát, de már késő. Vele nem működött a kapcsolat, s vége lett. Ja, s egy évig nem volt senkim, aztán jött a Nagy Ő.
2010. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
ez olyan mint egy matematikai képlet: 13 plusz 17 egyenlő szex, A egyenlő 2.5 hónap. eredmény egyenlő magánügy.
2010. nov. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:

Én is szeretkeztem már már 13 évesen, semmi bajom nem lett tőle... (igen, a dugásra gondolok)



16/L

2011. ápr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!