Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb jelző erre? Félkézzel szétbarmoltam egy 7 éves kapcsolatot, csak mert nekem ahhoz támadt kedvem, hogy olyan pasival kavarjak, akinek már komoly kapcsolata volt.

Figyelt kérdés
szeretjük egymást, de mégis bűntudtaom van az exe miatt!
2009. jan. 26. 23:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
onzo, buta, visszakapod te meg ezt:)))))
2009. jan. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok vele. háromszorosan.
2009. jan. 27. 00:13
 3/25 anonim ***** válasza:
57%
Nekik problémáik voltak,nem jöttek ki jól,különben most nem lenne Veled,és ezzel a barátnője is tisztában van!Ne legyen bűntudatod!Az ilyen dolog 2 emberen múlik!Az exe is tudja,hogy ha testileg-lelkileg mindent megadott volna a párjának,akkor a pasinak nem kellett vna más (TE)!!!
2009. jan. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
gondolod? :O
2009. jan. 27. 00:24
 5/25 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is ez a helyzet. Ez a kapcsolat már biztos nem működött ha képes volt másfele is nyitni. Előbb-utóbb biztos bekövetkezett volna. Az lenne a kib@--ás ha gyerek is lenne a dolgoban inkább, ott már talán kicsit más a helyzet, de akkor sem te vagy aki tönkretesz ezzel mindent. Minden ember saját életének kovácsa.
2009. jan. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
55%
egy hosszu ido ota tarto kapcsolatban mindig akad egy egy problema, amit jobb esetben meg lehet oldani. Persze ha jon egy kis liba, mint te, akkor a pasinak megfordula fejeben, mi lenne, ha az uj csajjal lenne, ezt konnyebb mint megoldani a gondokat. Nagyon szemet vagy es lehet is buntudatod. Ugyan nem tudom a korulmenyeket, de jobb lenne tisztaznod a masik lannyal..hogy miert csinaltad.
2009. jan. 27. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
64%
Nem te vagy a hibás. VAgy a párod, vagy az exe. Ha nem te lettél volna a harmadik, akkor lett volna más. Abban a kapcsolatban eleve nem volt valami rendben, olyan, ami ezek szerint megoldhatatlan volt, vagy már nem is akarták megoldani.
2009. jan. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%

Szia,

Ha valaki el akar menni egy kapcsolatból, az így vagy úgy megteszi, függetlenül a hossztól, jogi állástól, gyerekek számától, anyagiaktól... az illető megy.

Ha neked sikerült "elvenned", akkor valószínű "otthon" nem voltak rendben a dolgok. Sajnos ez az igazság.

Tapasztalatom: két év után úgy hagytam el a páromat egy másik férfiért, mint a huzat... Pedig már nagyon komolyan gondoltuk... És valahol mégsem gondoltam komolyan...

A páromnak nincs most bűntudata, hogy "elvett" a vőlegényemtől, mert önszántamból hagytam el...

Ezért ne legyen bűntudatod... Ha eljön az ideje, úgyis megtudod, hogy megérte e....

2009. jan. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
40%
Hitetlenül, életcél nélkül éltek ti nagyon sokan.A 10 parancsolatban is benne van, mégis lesz@rjátok.Most a fickó a ló nincs szamár is jó, de vigyázz, mert tovább fogja keresni a lovat.És azt te meg is érdemled majd!!!Minden párkapcsolatban vannak hullámvölgyek. A problémák azért vannak, hogy megoldják őket, nem pedig azért, hogy a szőnyeg alá söpörve átlépjenek rajta.A régiek is így tartották még és ezért nem volt annyi válás régen.Kívánom, hogy neked is jöjjön majd egy ilyen buta liba aki csak puszta szórakozásból majd szétbarmolja a ti kapcsolatotokat is.Hogy értsd egy példa: Egy 2 gyerekes apuka kocsmázni járt, és ott a pultoscsajnak nagyon megtetszett.Ő is csak puszta jókedvéből szétbarmolta ezt a házasságot.Válás, gyerekek kibuktak, pszichológushoz kellett őket hordani.Apuka persze tudott boldog lenni, hisz csinos fiatal tüzes csaja volt.DÚLT A LOVE.Aztán jött a kocsmába egy újabb jóképű srác.Szerinted apuka most nincs az idegösszeomlás határán.???Nagyon csúnyán néz ki.Aztán egy másik 3 gyerekes apuka felesége legjobb barátnőjét kente éppen amikor anyuka hazaért.Nagy szerelmi színvallás, válás szintén gyerekek idegroncsok, szétköltözés.Azóta már ennek az apukának is a 3. csaja szült újabb gyereket és mellette látni őt néha az út szélén TUDOD A FIZETŐS SORON.Még ismerek pár ilyen sztorit....
2009. jan. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
72%

Az utolsó válaszolónak:

18. Ti asszonyok, engedelmeskedjetek a ti férjeteknek, a miképen illik az Úrban.

19. Ti férfiak, szeressétek a ti feleségeteket, és ne legyetek irántok keserű kedvűek.


Ha valaki ezeket a "parancsokat" tanításokat megszegi, azokkal mi a helyzet?

És sorolhatnám, a Bibliából, hogy mik vezetnek a váláshoz... Amit a két fél közül valaki biztosan megszeg.

És amit írtál, hogy nem kell a szőnyeg alá seperni, igenis sajnos vannak olyan problémák, amiket sem szép szóval sem sehogy nem lehet megoldani... És valakinek lépnie kell... És az aki a próbálkozásokba belefárad, az igenis a maga érdekében menjen... Itt nem arról van szó, hogy akinek viszket a farka/p*nája, és csak azért mert friss hús, dicsérjük meg... de az aki szenved... annak mindentől függetlenül joga van a boldogsághoz, ha a példádban írtak közül mondjuk a kocsmázós úr felesége lelép, mert nem bírja, hogy az ura parancsolója folyton részeg, akkor vele mi lenne a helyzet? Rá is kő, mert nem oldotta meg, nem tűrt tovább?


Nem mondom, nem szép dolog elvenni mástól, de lehet mind a hárman így jártak jól... Ettől még nem céltalanul lődörögnek az emberek...

2009. jan. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!