Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom a legjobb barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a legjobb barátom, mindent vele osztok meg. Nincs legjobb bnőm, max haverok de semmi komoly barátság. Ez baj? Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást a barátommal, szinte minden időnket együtt töltjük,amit pedig nem akkor is nagyon hiányzunk egymásnak. Ő a lelki társam ezért nincs is nagyon időm a barátokra, bár nem nagyon érzem hogy lennének,mivel minden közös program a barátommal van.Nem félek h elvesziteném mert hosszú ideje együtt vagyunk és nagyon jól megvagyunk(azért nem kiabálom el:)) Az ismerősök haverokkal csak olyan mizujs,hogyvagy beszélgetések vannak. A környezetembe cask én vagyok igy,mindenkinek baromi nagy baráti társasága van,csak nemtudom nem furcsa hogy nincs ilyen h legjobb bnők akikkel megdumáljuk a csajos dolgokat vagy ilyesmi??!

Más is van igy vele?


2010. ápr. 7. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

óó apám...lenne még 1 ilyen korombeli csaj :) de jó lenne:)

ez nem gond sőt ennél jobb nem lehetne:) csak ne veszítsd el:)


17/f

2010. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon szerencsés vagy, az a legjobb, mert mindent elmondhatsz neki.

Persze kellene egy-két barátnő és haver, de nekem is alig vannak, örülj, hogy neked van egy igazi.

2010. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
És ha netán(nem rossz szándékból mondom) valamiért nem lesz már meg a barátod,akkor mit csinálsz?Bedepizel meg felakasztod magad meg összeomlik a világ?Az én vélemény az,hogy ez így nem jó.Kellenek a barátok,akármi is van.Nem lehet mindig csak egy emberre építeni minden.Mert ha az az egy borul akkor nagyon nagyon puffan...akkor tényleg mindenedet veszted el.19/F
2010. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

ne haragudj de ez borzalmas :w én őszintén szólva nagyon nem szeretem az ilyen "befelé forduló" embereket.előtte gondolom voltak barátaid,akiket fokozatosan leépítettél,mert ugyebár neked nincs időd a barátokra mivel párkapcsolatban élsz....pff nem egészséges.a barátodnak vannak barátai legalább? mer hidd el egyszer minden véget ér na és akkor mit fogsz magaddal kezdeni?kihez fogsz fordulni? ezen gondolkozzál el a nagy boldogságban :)


19L

2010. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%

mi is igy vagyunk,ahogy ti...több éve együtt,azóta valahogy kiiktatódtak a barátok,mi vagyunk egymásnak,többi csak "haver",de ha szabadidőnk van,akkor azt egymással...

előtte nekem is nagy társaságom volt,ma is lehetne,de nem vágyom arra...

baj-e? nekem jo igy,páromnak is,akkor miért lenne baj? ha majd unatkozunk,akkor keritünk társaságot (bár most se telne pár telefonnál többe,de nincs rá igény)

ha nektek igy jó,akkor miért lenne baj...

22/L

2010. ápr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jah...majd egy idő után nem fog senki ugrani nektek 1 telefonra...mér gondolod hogy ők majd fejvesztve jönnek,ha te épp társaságot kívánnnál,miközben te magasról leszarod a fejüket? vagy szted csak akkor kell felhívni egy barátot,amikor neked van vmi igényed....ez egy kölcsönös kapcsolat...
2010. ápr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!