Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tapasztaltabbak, válaszolnátok...

Tapasztaltabbak, válaszolnátok néhány kérdésre egy lánynak első alkalomhoz? Többi lennt.

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. első alkalomról lenne szó. Hogy mire kell olyankor figyelni, hogy nézzen ki ott lent, mi az első amit megnéznek a pasik első alkalomkor egy

lányom, nagyon zavaró lehet-e ha a lánynak nem tökéletes az alakja(igazából engem a combom zavar)vagy nem elég nagy a melle és hogy (mivel elég nagy a magasságkülönbség köztünk) lehet-e zavaró, és miben, ha a pasi sokkal

magasabb nálad? Előre is köszi:)

Ja és amúgy bármilyen más válasznak is örülnék ami ilyesmivel kapcsolatos, mert nem szeretnék elrontani semmit : ) Főleg az a baj hogy ő már

tapasztalt, viszont én még nem kerültem csóknál intimebb kapcsolatba senkivel.


2010. nov. 6. 19:49
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
hagyd, hogy minden szívből jöjjön. Ennyi kell, de a legfontosabb a védekezés!
2010. nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Igazából normális esetben már rég lát meztelenül a fiúd, mire az 1. alkalomig eljuttok... És ha a pasid szeret, akkor nem érdekli, hol és hogy nézel ki, úgy szeret, ahogy vagy, szóval nem kell foglalkoznod vele, hogy nézel ki. És hát az lenne a legjobb, ha olyannal veszítenéd el, aki igazán szerelmes beléd...

Mellesleg én már rég intim kapcsolatban voltam a barátommal, mire lefeküdtem vele (1 év után, 17,5 évesen), én is ismertem az Ő testét, és Ő is az enyémet, tudtuk, mi a jó a másiknak, és az 1. alkalommal csak arra koncentráltunk, mennyire szeretjük egymást (Ő már nem volt szűz). A legfontosabb a szerelem az egészhez, más nem kell. 20/L

2010. nov. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

eddig köszi :) végülis ez igaz. Nem tudom mikor és hogyan fog megtörténni, lehet hogy nem is sex lesz előtte, csak petting. Nem mostra tervezem, csak szeretnék minél tájékozottabb lenni. :)

De az a kérdés tényleg nagyon érdekelne, hogy lehet e zavaró a magasság külömbség.

2010. nov. 6. 20:11
 4/23 anonim válasza:
50%
Hogy milyen legyen ott lent? Lehetőleg borotváld le, szerintem a legtöbb fiúnak ez jön be, már csak azért is, ha szeretnél tőle Te is kényeztetést kapni. Hogy mit néznek meg? Szerintem elég egyértelmű, kíváncsi lesz az egész testedre valószínűleg. Ne legyél nagyon szégyellős, próbálj meg olyan lenni, mintha nem ez lenne az első alkalom. És ne izgulj, hogy mit gondolhat a testedről, biztos tetszel neki, ha idáig jutottatok! És igen védekezzetek, meg szerintem rakjatok alád vmit, amit nem sajnáltok. Sok sikert! 24/F
2010. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én azt hallom mindenkitől, hogy jobb a szex, ha kb ugyanakkora a két ember. Köztünk 5 centi van a barátommal, és jó is, hogy szex közben tudunk csókolózni, ölelkezni, semmilyen pózban nincs "felettem" fél méterrel a barátom, hogy ne tudnám pl. megcsókolni. Nem tudom, milyen lehet mással, mert nem voltam még mással, de nekem jó így, és sokaktól hallottam már, akiknek sok tapasztalatuk van, hogy jobb hasonló magassággal.
2010. nov. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Rajtam is van némi súlyfelesleg, és én is zavarban voltam ez miatt, de amikor először meglátott a barátom meztelenül, láttam az arcán hogy mennyire tetszik neki, úgyhogy csak nyugi :) Ha szeret akkor bármilyen hibával, túlsúllyal, stb elfogad.. Saját magunkból kiindulva, ne takargasd előle a tested hiszen akkor így is úgy is tetszeni fogsz neki, hiszen azért jöttetek össze, mert tetszettél neki! Világosban se szégyellj előtte semmit magadon.

Az alsó térfél :D Hát nem tudom a te barátodnak mi tetszik, de szerintem borotváld/gyantázd(stb.) le .

A magasságkülönbségben én sem tudok tanácsot adni, mert a barátommal egymagasak vagyunk, és nem voltam mással rajta kívül..

Én is kicsit izgultam első alkalomkor, de próbálj meg megnyugodni és nem görcsölni olyan dolgokon hogy vajon tetszik-e neki ez vagy az, jól csinálod-e stb. Ne arra koncentrálj hogy vajon fájni fog-e és ha igen, mennyire. Próbálj meg lazítani, és akkor tuti minden jól sül el ;)

Jó szórakozást ;)

17/L

2010. nov. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszi köszi meginnt :) A magasságkérdés még mindíg fenntáll : D Én kisnövésű vagyok, ő meg nagy. 40cm van köztünk :P nem tudom hogy hogy van ez : D Lehet hogy inkább Ashley Tisdalet kéne kérdeznem >< : D
2010. nov. 6. 21:57
 8/23 anonim válasza:
Nagyon fontos hogy védekezzetek.Én elkövettem egy olyan hibát 15 évesen hogy nem védekeztem a barátommal és kellet egy abortusz.Ne hogy bele essél ebbe a hibába mert az abortusz után nem biztos hogy lehet már gyereked."ha netán bele esel a hibába,, a szüleidtől kérj segítséget. Mert ők biztos melletted állnak.Az alakod miatt ne aggódj. ha szeret a fiú akkor úgy szeret ahogy vagy. rajtam is van mit fogni és nem volt kellemetlen. A magasság meg szerintem nem számít a barátom 1 fejjel magasabb nálam és semmi rossz nincs benne.Amit a pasi meg nézz először az a melled:)Sok sikert az elsőhöz:)
2010. nov. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Védekezés biztosan menni fog, azért szerencsére ennyire már felkészültem :)

Köszönöm a választ :))

2010. nov. 7. 11:40
 10/23 anonim ***** válasza:
Nekem volt már 40 cm különbség az egyik ex barátommal, nem volt belőle semmilyen probléma. Most is egy jó másfél fejnyi különbség van köztünk a jelenlegivel, fel sem tűnik. Úgyhogy emiatt no para. A tested miatt sem, ne takargasd magad, annál nincs kiábrándítóbb, mint amikor egy nő szex előtt/után szégyenlősködik. A pasik ezen kiakadnak. Nekem sem tökéletes a testem (mint ahogy senkinek), de ilyeneket nem csinálok, ez van, ha szeret, így szeret. Amire oda kell figyelni a védekezésen kívül: Te és Ő. Érezzétek jól magatokat, ennyi, csináld, ami jól esik. Ha szerelemből történik az első alkalom, az a legtutibb. Várd meg, amíg tényleg biztonságban vagy mellette, és ne siettesd magad. 25N
2010. nov. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!