Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tapasztaltabbak, válaszolnátok...

Tapasztaltabbak, válaszolnátok néhány kérdésre egy lánynak első alkalomhoz? Többi lennt.

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. első alkalomról lenne szó. Hogy mire kell olyankor figyelni, hogy nézzen ki ott lent, mi az első amit megnéznek a pasik első alkalomkor egy

lányom, nagyon zavaró lehet-e ha a lánynak nem tökéletes az alakja(igazából engem a combom zavar)vagy nem elég nagy a melle és hogy (mivel elég nagy a magasságkülönbség köztünk) lehet-e zavaró, és miben, ha a pasi sokkal

magasabb nálad? Előre is köszi:)

Ja és amúgy bármilyen más válasznak is örülnék ami ilyesmivel kapcsolatos, mert nem szeretnék elrontani semmit : ) Főleg az a baj hogy ő már

tapasztalt, viszont én még nem kerültem csóknál intimebb kapcsolatba senkivel.


2010. nov. 6. 19:49
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
33%
Nem sertesnek szanom, de egy 15 eves nem gondolkodik "normalisan". Egy tini lany a serdulokora vegen semmi esetre sem. Hihetetlen, hogy megvadult ez a vilag. 15 evesen egy gyermeknek nem azzal kene foglalkoznia, hogy hogyan veszitse el a nemi szuzesseget, eleg lenne ha azzal ismerkedne, hogy van neki ilyene. Ja es a szeretni valo baratoddal kapcsolatban. A tinik vakok. Egy jo tanacs: bucsuzz el a baratodtol, ilyen ertelemben. S ha annyira szeret varja meg meg lediplomazol. Kerdezd meg kepes lenne e varni addig? Ha azt mondja igen, hazudik. Ha meg nem lenne kepes akkor csak a bugyigba akar bemaszni, kuldheted el mindket esetben. Viszont azt is tudom , hogy egy tininek mindaz amit irtam egy nagy baromsagnak tunik, foleg hogy olyan partfogokra lelt akik tamogatjak ebben(nem csak az itteni valaszolok, meg anyud is), kerd hogy meseljenek a negativ tapasztalatokrol es a kovetkezmenyekrol is. Arrol azonban meg nem tudnak mondani semmit ami a 30 as evek utan jon.
2010. nov. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Próbáld meg kizárni ezeket a tényezőket, biztos jól nézel ki ha együtt van Veled! Rajtam is van mit fogni, de megtanultam félretenni ilyenkor a hülyeségeimet, mert tudom h így szeret ahogy vagyok. Milyen legyen ott lent? Hát én csíkot szoktam hagyni v semmit :) Az én párom elég magas konkrétan majdnem 2m és meg 168.. Nem zavaró 1általán de mondjuk kényelmesebb ha én vagyok felül. Bár első alkalomkor sztem a misszionárius póz a legmegfelelőbb. Rem segítettem! :)

21/L

2010. nov. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Megint köszi mindent mindenkinek :) A "negatív" hozzászólónak:

Persze, megértem, hogy féltesz, vagyis nem pont engem, hanem gondolom ez az összes meggondolatlan, felelőtlen, felvilágosulatlan tininek. vagy a terhes tiniknek. Hogy őszintén megmondjam olyan sokáig nem is tudnék várni. Nemileg már érett vagyok. Ha nem kívánnám a vele együttlétet, nem írtam volna ki ezt a kérdést. Ha megteszem, nem csak miatta teszem meg. Ha meg elhagyna, nem biztos hogy kibírnám.

De tudom, hogy nem akarsz rosszat.

Megint okosodok :) köszi mindenkinek.

2010. nov. 10. 17:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!