Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tapasztaltabbak, válaszolnátok...

Tapasztaltabbak, válaszolnátok néhány kérdésre egy lánynak első alkalomhoz? Többi lennt.

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. első alkalomról lenne szó. Hogy mire kell olyankor figyelni, hogy nézzen ki ott lent, mi az első amit megnéznek a pasik első alkalomkor egy

lányom, nagyon zavaró lehet-e ha a lánynak nem tökéletes az alakja(igazából engem a combom zavar)vagy nem elég nagy a melle és hogy (mivel elég nagy a magasságkülönbség köztünk) lehet-e zavaró, és miben, ha a pasi sokkal

magasabb nálad? Előre is köszi:)

Ja és amúgy bármilyen más válasznak is örülnék ami ilyesmivel kapcsolatos, mert nem szeretnék elrontani semmit : ) Főleg az a baj hogy ő már

tapasztalt, viszont én még nem kerültem csóknál intimebb kapcsolatba senkivel.


2010. nov. 6. 19:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
hát szerintem egyáltalán nem zavaró az ha egy kicsit husisabb vagy. sőt..:)amúgy meg az első alkalom miatt ne görcsölj mert akkor nehezebb lesz az meg jó ha a fiú tapasztaltabb mert akkor tud irányítani:)jahh és több önbizalmat magad felé .. és védekezzetek ami nagyon fontos tudom tudjátok de azért elmondom én a durex-et ajánlom!kívánok neked jo szórakozást az elsőhoz:) 17/f
2010. nov. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
jahh és ami lemaradt az hogy én is magasabb vagyok 20cm rel a barátnőmtől és semmi baj nincs vele!:)előző voltam
2010. nov. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:

Szia!

A két utolsó válaszadó adott kerek képet az egészről..minden kérdésedre válaszoltak én csak annyit tennék hozzá, hogy megerősítem, semmi gond a magasságkülönbséggel...a szégyenlősség...tényleg NE legyél szégyenlős mert valóban kiábrándító...sógornőmék csak sötétben csinálják olyan szégyenlős a s.nőm és sógoromnak már tele van a bugyra.

Csak most izgulsz ennyire..mikor ott lesztek már csak egymásra fogtok koncentrálni..tudom..én ugyanennyi idős voltam az elsőnél (27/L)

2010. nov. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ismételni nem akarom amit a többiek leírtak. Viszont mindenképp ajánlom, hogy előtte pettingeljetek, fedezzétek fel egymás testét, hagyjatok időt magatoknak, derítsétek ki mi hozza a legjobban lázba a másikat stb. mielőtt a szexre kerül a sor. Amúgy értelmes lánynak tűnsz a kommentjeid alapján, szóval csak okosan, és mindenképp csak akkor, ha már biztosan készen állsz rá. ;)
2010. nov. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem egy gyerek ne feszegessen ilyen témát, mert egy kicsit várhatnál!!

Aztán meg jön egy újabb kérdés: Lehetek terhes? S.O.S!


Nem tudom hova kell ennyire siettetni a dolgokat, nehogy azt hidd, hogy készen állsz!

2010. nov. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Nagyon, nagyon és még egyszer nagyon köszönöm a hozzászólásokat :) ez az utolsó 4 volt eddig a legnagyobb segítség. Tényleg minden válaszomat megkaptam :) Nem szeretném és nem is fogom elsietni. Bár már most kívánom az együttlétet vele :) Olyan szinten biztonságban érzem magamat vele. Amikor átölel és simogat és már csak azt kívánom bár csak nem lenne közöttünk semmi, körülöttünk semmi.. csak ő meg én :) Nagyon szeretem.

Mi közben ezt írtam látom lett egy ötödik komment is. Nem szeretném és nem is szeretem magamat fényezni, de tényleg egy értelmes ember vagyok. Semmit nem tennék meg más akaratából (pl azt is hagytam hogy általános suliban kiutáljanak a barátaim, mert nem cigizek. Én nem voltam hajlandó rágyújtani, mert ha nem akarom minek? ha meg más mondja akkor szintén minek) Csak és kizárólag akkor teszem meg ha biztos vagyok magamban és nem sietnék el semmit. Pont ezért tettem fel ezt a kérdést, hogy még felkészültebb és elővigyázatosabb legyek. Védekezésről pedig profi szinten tudok mindent :) Már beszéltem anyukámmal hogy lassacskán kéne fogamzásgátló (imádom, vele mindent meg tudok beszélni) tudok a nemi betegségekről, szóval óvszerrel is fogunk védekezni. Legalábbis az elején biztos. Végülis ez már maximális védettség, de tudom hogy anélkül is lehet valaki terhes, hogy lefeküdnének, vagy a fiú elélvezne (mert van előváladék és a kezéről is átkerülhet a hüvelybe) szóval felkészülés téren magabiztosnak érzem magam :) csak hogy életbe hogy fogom ezt összehozni. Na az egy szép történet lesz >< :)

2010. nov. 9. 17:33
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
16:44 vagyok és hát kár hogy egyre kevesebb az olyan lány mint te:( sajnos ma már cikinek számít egyesek szerint hogy nem cigizel nem vagy részeg minden buliba stb .. és jó hogy jó kapcsolatba vagy az édesanyáddal kevesen mondhatják eszt..
2010. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek, semmi sincsen amit szeretek magamban :) Vagy magamon. Ez az egyetlen. Hogy élem a magam kis életét, a nélkül, hogy bárki is beleszólhatna. Nincs cigi, semmiképpen nincsen drog és pia az tényleg csak nagyon nagyon néha. Valaki azt mondta idézem: "gyík vagyok amiért olvasok" de nem érdekel. Én akkor is olvasni fogok. Mindenkinek más az ízlése. Ha ő meg egész nap a gépen játszik számítógépes játékokat (amit amúgy szeretek énis, csak hogy mondjak egy példát:P) én abba nem szólok majd bele. Ja és amúgy nincs annyi súlyfeleslegem hogy "husi" legyek, csak engem zavar és félek hogy őt is :) 46 kg körül, de hiába vagyok ennyi, a combom mégis nagy :/ Félek hogy már önértékelési gondjaim lesznek emiatt is (mert anyám szerint az van) mamám mondta hogy ha tovább fogyok akkor beteg leszek. Pedig nem is vagyok vékony. Egyesek szerint pont jó vagyok, de én még fogynék. De ezt csak azért írtam mert az a "husi" kicsit furcsa volt :) És köszönöm a választ mégegyszer :)
2010. nov. 9. 18:26
 19/23 anonim ***** válasza:
hát igazából a husi szót nem bántásnak szántam..:(
2010. nov. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
46kg-mal nem érzed magad csinosnak? Hát milyen girnyó emósok vesznek körül téged?:O Már bocsi. Nem szabad ilyen butaságot mondanod. Én 160cm vagyok 53kg-val és egyáltalán nem érzem h súlyfelesleg lenne rajtam. Arányosan eloszlik. A combod meg azért csak legyen már vastagabb a vádlidnál. Ne aggódj, ha már együtt vagytok úgy tetszel neki ahogy vagy. Farmerban is ugyanúgy látja a lábad. Jó csaj vagy, csak el kell hinned. ;)
2010. nov. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!