Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek egy kapcsolatban,...

Szerintetek egy kapcsolatban, hány hónap után érdemes lefeküdni a másikkal?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat kérek. :)
2010. nov. 13. 15:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ha szeret képes várni 6 hónapot minimum. jó esetben 9-et is. nem kell a szexet elsietni. megvár. legyél rá felkészülve, szeressétek egymást, tiszteljétek egymást és boldogok lesztek.
2010. nov. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Én nem is akarom elsietni, várni akarok vele még.

Csak remélem ő is így gondolkozik ezzel kapcsolatban.

meg azt is tudom neki szükségletei vannak, mert mivel ő már lassan 20 évs én még csak 16

Remélem tud várni még vagy 6 hónapot :) vagy többet :)

2010. nov. 13. 15:53
 3/17 anonim ***** válasza:

normális kapcsolatban ha az ember nem szüz,akkor hülye ha 6-9 hónapot vár...


volt,akivel vártam több hónapot,mégse tartott tul sokáig...jelenlegi párommal második randin bujtam ágyba,lassan 4 éve együtt vagyunk,együtt élünk...


a helyes válasz: ha érzed hogy itt az ideje

2010. nov. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
6 hónap környékén.de ha nagyon szeretitek egymást, és kívánjátok is egymást akkor belefér a 4 hónap is...
2010. nov. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
sok a tapasztalatlan virgonc kisgyerek...
2010. nov. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

hát mivel neki volt már több barátnője is gondolom ő már nem szűz.

nekem ő az első barátom és szűz vagyok.

csak kíváncsi vagyok mások véleméynére is.

és amugy 3 hónapja vagyunk együtt :)

2010. nov. 13. 16:03
 7/17 anonim ***** válasza:
2%

6 hónap???? Jézusom :O Én 1-2nél tuti nem várnék többet egy csajra. Még akkor se, ha egyébként szeretem, és nem csak megdugni akarom. Mert ennyi idő alatt kiábrándulok belőle.

Amúgy meg szex nélkül sokszor nincs is igazán szerelem...

17/F

2010. nov. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Tény, hogy a várakozás nem garantálja a kapcsolat tartósságát, DE ugyanúgy a 2. randin ágyba bújás sem. Ez ugyanis nem ettől függ, mindkét verzió esetén lehet ez is, az is a kimenetele.


És szűz lánynak mégiscsak a várakozás ajánlott, hiszen az első élmény sokkal jobb lesz, ha kialakult egy elmélyültebb ismeretség, bizalom, intimitás - és ez nem két nap. Pontos időt nem lehet mondani, találkozások gyakoriságától is függ, 3-6 hónap körül, de van, akiknek kevesebb, vagy több - a saját érzéseidre, tested reakcióira hallgass.


És azt is javaslom, ne ajtóstól rontsatok a házba, legyen fokozatosság, legyen petting-időszak. Több hét vagy hónap. Ez a "szükségleteket" is megoldja, hiszen a petting során ki tudjátok elégíteni egymást. Ráadásul ha a srác 20 évesen 16 éves szűz lánnyal jött össze, ez legyen az ő "baja", azaz legyen vele tisztában, hogy Veled másképp mennek a dolgok, mint egy vele egykorú nem szűz lánnyal. Itt nem Neked kell alkalmazkodni, hanem elsősorban neki.

2010. nov. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem bírom a taktikázós lányokat. Minek kell feleslegesen megváratni a srácot? Velem is el akarta játszani az akkor párom, de természetesen mellette d*gtam mást. Azt hitte majd megvárat és kiszúr velem. Nem ő volt a nevető fél.
2010. nov. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező ne hallgass az ide írogató érzéketlen f@szokra, akik csak a f@rkuk után mennek, és ha nem dughat meg azonnal, csal vagy ott hagy a fenébe. Az értelmes normális pasik nem ilyenek, szóval ne érezd magad frusztrálva, nyugodtan várj amennyi jól esik, és amíg kész nem érzed magad a szexre, 16 éves vagy, még nagyon fiatal, nem baj, ha te még sokat szeretnél várni és később elkezdeni, a szex nem csak szórakozás hanem felelősség is, és általában komolyabb rossz következménye a nőkre nézve lehet, és nem a nagyszájú férfiakra!

24/N

2010. nov. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!