Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek egy kapcsolatban,...

Szerintetek egy kapcsolatban, hány hónap után érdemes lefeküdni a másikkal?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat kérek. :)
2010. nov. 13. 15:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
17.31, de jó, hogy azért nincsen olyan sok belőled... Képzeld, van, aki ismeri a szerelmet, és nem jár félre, ha a lány még várni szeretne. (És nem is úgy beszél a partneréről, hogy "dugtam" mint valami tárgyat...) Ez nem felesleges váratás, nem minden lány taktikázik. Mindegy, ezt te soha nem fogod megérteni.
2010. nov. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

hát anyám is 16 volt apám 22 és 4 hónap után feküdtek le, és elsők voltak egymsának:D és nem csalták meg egymást


én(14) a barátommal(17) 7 hónapja vagyok együtt, de egyátalán nem érzem h itt lenne az ideje...

3 hónap sztem kevés, azért ne legyél olyan könnyű préda.;)mondjuk van 2 év különbség közted és köztem de attól még a hónap hónap marad. :)

2010. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
3hónap az nem annyira kevés. Szerintem a téli szünetbe már simán :D
2010. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

17:31 vagyok: De ez korfüggő is, oda kellett volna írnom. Természetesen 20+ kategóriára vonatkozik a dolog. Én 22 voltam.


Szerelem? Igen van és már éreztem, de ez a taktikázás mindent ki öl.

2010. nov. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre azt hittem az én barátnőm vagy, aztán olvastam hogy még csak 3 hónap. Mi lassan egy évesek leszünk, de akkor lesz szex ha eljön az ideje, Majd ő tudni fogja mikor. Szeretjük egymást és kész. Akkor meg meg lehet érteni az ilyesmit. Ha megteszed, ne a másikért tedd, hanem magadért.


20/F

2010. nov. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
17. 31 - nyilván idősebb korban, nem szűzen kevesen várnak mondjuk 6 hónapot vagy egy évet (bár tudok ilyet is!), de én 20 felett se mentem ágyba egy hónap találkozgatásnál hamarabb, és ebből nem volt probléma. Nem biztos, hogy taktikázik, aki várni szeretne, lehet, hogy csak azt szeretné, ha jobban ismernétek egymást, és kialakulna egyfajta bizalom.
2010. nov. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
mi kb 2 hónap után ejtettük meg a dolgot. mind2en szüzek voltunk. egyik barátnőm kb 3-4 hónapot várt vele, mert ő akkorra érett meg a dologra. egyénfüggő.
2011. jan. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!