Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves csaj vagyok! és szűz!...

15 éves csaj vagyok! és szűz! De nincs pasim! De elszeretném veszteni már a szűzességem! Ez gáz?

Figyelt kérdés

Most szakítottam a pasimmal!!!

És elszeretném veszteni a szűzeségem!!

De nincs kivel!!! :S


2010. nov. 17. 18:47
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
74%
Ujjazd meg magad, te idiót.
2010. nov. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
93%
most még ne hiszed el, hiába tépjük a szánkat, de meg fogod bánni nagyon!!! meg becsületed sem, lesz, jó lenne az neked, ha majd utána elterjedne rólad, hogy mekkora ribanc vagy?? 23/L
2010. nov. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim válasza:
100%
Basszus de hülye vagy..... Azzal veszítsd el akit szeretsz ne egy jött mentel... mert egy rosz kaland s nem is lesz kedved többet hancurozni....
2010. nov. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
78%
Tudjátok kedves eddigi kommentelők, hogy mi legyen?... Dugjuk meg mind együtt! Enyém az 1-es sorszám. Ki a következő?
2010. nov. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
35%
segitsek?
2010. nov. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
25%

Én is így vagyok vele, bár én 17, volt rá alkalom de eddig úgy voltam vele hogy inkább az igazival stb... és már ott járok hogy bárkivel, szerintem hülyeség ez az első sex dolog, nem olyan nagy ügy, bár azért meg kell választani kivel, mert amit jónak hiszel rosszul sülhet el.

Na mindegy, a lényeg hogyha annyira elakarod akkor dobj egy privit mert már én is eléggé szeretném:)



17f

2010. nov. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
88%

Már ne haragudj hova sietsz? Még ott a tojáshéj a seggeden! Ki sem fejlődtél, lelkileg is gyerek vagy mutatja a kérdésed!Nem úgy működik, hogy gondolsz egyet, mert mondjuk a kedves barátnőid széttették már a lábukat. 15 évesen nagyon kislány vagy, nagyon sok 17 évesnek is fáj hónapokig, pedig ők már sokkal érettebbek.A szüzességet normális estben annak adja az ember akit igazán szeret, nálad ilyen lehetőség nem merül fel, egy azért mert 15 évesen úgy szerelmesnek lenni mint egy felnőtt nem tudsz, ráadásul, te csak dugni akarsz. Tudod nem csak dugásról szól a szeretkezés, de honnan tudnád kis csitri vagy. Egyátalán tisztában vagy a védekezéssel, a betegségekkel, meg az egész szexszel? Figyeld meg ilyen hozzá állással 18 éves korodra több f@szt fogsz mint, kilincset, egy kiélt ribanc leszel akin végig ment a fél falú, és meg fogod nagyon is bánni, hogy kis 15 éves kislányként ezzel foglalkozol! a te korodban a tanulással foglalkoztam a barátnőkkel, meg játszottam velük, eszembe sem jutott a szex! 19 évesen veszítettem el a szerelmemmel, hidd el megérte várni!

21L

2010. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 Pocahonsaurus ***** válasza:
100%
ezt anyáddal beszéld meg. úgy pofán csap egy péklapáttal, hogy apáca leszel
2010. nov. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
85%
annyira utálom és undorodok az ilyen "lányoktól" ( kurv@, rib@nc)
2010. nov. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim válasza:
71%
Nem bírom nézni hogy oltjátok ezeket a tizenéveseket, lehet nem sokkal, de már huszonévesen is egészenmások vagytok mint a mostani 15 évesek pl. Nem azt mondom, hogy egyetértek vele, sőt nem is. De ébredjetek rá ti is olyanok vagytok mint amikor nektek kiskorotokban mondták a hülyeséget a "nagyok" pedig fogalmuk nincs róla...ma az átlag 15 évesek tudnak gondolkodni, értelmesen döntésthozni, és tudom ez az oldal nem ezt támasztja alá, de nemkell mindenkit porba taposni hogy kurv@. Mindezzel eggyütt énsem javaslom hogy most lefeküdj valamivel, ha a szakítás miatt akarsz akkor meg semmiképp nem jó ötlet. Azért mások is voltak fiatalok, nem csak tépik a szájuk, meglehet fogadni néhány tanácsot.
2010. nov. 18. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!