Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves csaj vagyok! és szűz!...

15 éves csaj vagyok! és szűz! De nincs pasim! De elszeretném veszteni már a szűzességem! Ez gáz?

Figyelt kérdés

Most szakítottam a pasimmal!!!

És elszeretném veszteni a szűzeségem!!

De nincs kivel!!! :S


2010. nov. 17. 18:47
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen????????


Hát szerintem kérdezzed meg a hugaidat, hogy ők hogyan csinálták?!

2010. nov. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy gáz, hogy mindenáron el akarod veszíteni a szüzességed. Nagyon nem csípem, az ilyen lányokat!!!!
2010. nov. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
78%

A válasz megírásának időpontja: ma 04:45 -ösnek a válasz:

tegnapi 20:02 vagyok,

Persze hagyjuk csak hogy ribancokká váljanak a kislányok, mégis hány éves vagy? nem változtak a 15 évesek, látom a húgaimon, ugyanúgy gyerekek, és a felelős gondolkodás messze áll még tőlük, igenis elmondtam neki a véleményem, nehogy már azokat cseszd le akik meg írják mér nem helyes ezzel foglalkozni..miért lennénk olyanok? nem értelek, persze biztos jobb ha bíztatom így tovább kicsilány...

2010. nov. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim válasza:
10%

Tudom hogy előttem már sokan felajánlották, de valamiben azért más vagyok.

Én 14 éves vagyok, és én is szeretném már elveszíteni a szüzességem.

És nem azért mert menő, hanem mert tudom hogy már készen állok rá.

Szóval összejöhetnénk valamikor.

Természetesen nem b*szni, hanem ismerkedni.

És ki tudja...

Talán lesz belőle valami:)

2010. nov. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
100%

Még hogy kész vagy rá!

Én is 14 vagyok, testileg érett ilyen szempontból, de hogy el szeretném veszteni már... Majd ha kész leszek, és lesz barátnőm, aki szintén kész lesz!

Különben is! Szellemileg nem lehetsz érett 14 évesen. (Nem, én se!)

Szerinted mért volt régen, hogy csak házasság után? Mert a házasság (remélhetőleg) egy érett döntés, és addigra mr megérik rá szellemileg, testileg.

Ami ma megy, az hihetetlen.

Ne AKARD elveszteni, hanem ha lesz rá alkalom, és készen állsz, akkor veszítsd el.

2010. nov. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
100%

"De ébredjetek rá ti is olyanok vagytok mint amikor nektek kiskorotokban mondták a hülyeséget a "nagyok" pedig fogalmuk nincs róla...ma az átlag 15 évesek tudnak gondolkodni, értelmesen döntésthozni"


Most ez komoly? 15 évesen eszembe nem jutott kefélni, pláne nem csak azért, hogy elveszítsem végre a szüzességemet.. Pfff...

És ugyan miből gondolod hogy érettebbek a mai 15 évesek? Ez akkora hülyeség...ezt pont ti generáljátok, az olyanok, akik felnőttként bánnak a gyerekekkel, nőként bánnak a 14 évesekkel, és adjátok alájuk a lovat!

2010. nov. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:58 vagyok

Nem értettem én se a sok marhaságot amit összehordott, már válaszoltam neki, örülök hogy vannak még olyanok akik értelmesen gondolkodnak.

2010. nov. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim válasza:
ki szertnéd próbálni bármikor bárhol 15/F
2010. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor áruld a testedet! Mármint ne a főút mentén, hanem a kórházban, a szerveidet. Több hasznot hoznál a társadalmunkra, hidd el. :)
2010. nov. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
írj nekem! dugnálak
2010. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!