Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez normális hogy ilyentől...

Ez normális hogy ilyentől félek? (F)

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, barátnőm felhozta a témát, hogy aludjunk egymásnál, vagyis hogy vagy én náluk, vagy ő itt.. aztán tuti hogy együtt lennénk úgy is.. Ő már nem szűz, én viszont az vagyok. Láttam már női testet, de csak petting volt, én megujjaztam ő pedig.. na értitek, de még szűz vagyok. Attól félek hamar el megyek..:S Hogy ne legyen így mit tegyek ez érdekében?
2010. nov. 18. 17:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
63%
duplakoton = ) xd ha nemakarsz gyorsan elmenni akk a maszturbálásoknál késleltesd az orgazmust.ezt tudom csak ajánlani = )
2010. nov. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
első: a dupla koton veszélyes, mert a 2 koton kidörzsöli egymást és kiszakadnak.
2010. nov. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nem szakadnak ki.mondjuk ne tesco-s kotont vegyél xD
2010. nov. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Önkielégítésnél, sokszor késleltetem magamnak, és úgy vettem észre ha orgazmus előtt meg állok és lassan kezdem az egészet újra akkor még egyszer ugyanaddig tudom csinálni... és szex közben ha érzem hogy el mennék álljak meg?
2010. nov. 18. 18:05
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Mond azt a csajnak ,hogy elsőre hamar elmész de utána folytathatjátok ha elmentél és akkor már tovább fogod birni!Barátom még mái napig hamar elmegy és mi is igy csináljuk!!!Gyorsan elmegy...várunk 1-2 percet amég ujbol feláll és folytatjuk!!!

16/L

2010. nov. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, és az mennyire igaz hogy a szex-nél tovább bírja az ember mint az önkielégítésnél?
2010. nov. 18. 18:09
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
amikor érzed h elmennél kicsit lassits be és mondjuk kezdjel csókolozni igy van időd ujra erőre kapni = )
2010. nov. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ez tetszik:) Köszi szépen.. igazából még egy valamitől félek az pedig mikor orálozik, nehogy eldurranjak..
2010. nov. 18. 18:12
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
azsebaj ha orál közben elmész.utána majd szex közben tovább birod.= )
2010. nov. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%
igen!!! elösször mond neki hogy orálozzon le mert ugy a szexnél tovább fogod birni!!!!!!!!!
2010. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!