Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
a barátnőmmel először feküdtünk volna le.Még mindketten szüzek voltunk.Nem sikerült.Mindketten hibáztunk.Nekem mikor ráhúztuk a gumit lelankadt,ő pedig annyira izgult hogy fájt a hasa és nemtudtunk lefeküdni.Mi lehet a probléma?A barátnőm fél újra megpróbáli,én pedig nem akarok neki csalódást okozni.Mit tegyek hogy ha úgy alakulna hogy másodszorra is megpróbálnánk,ne legyenek ilyen hibák?Mindketten 18évesek vagyunk.
2011. okt. 9. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha valameliykőtök nem érzi jól magát nr próbálozzatok, mert akkor csak rossz lesz az élmény. Az, hogy "lelankadt" az gondolom ettől volt, nagyon izgultál és aggódtál hogy most mi lesz. Ez teljesen normális.

A barátnőd fél persze, mertmág nem volt senkivel, ezért biztosítanod kell, hogy vigyázol rá. Tervezz meg egy romantikus estét, ha lehet senki ne legyen otthon rajtatok kívül, romantikus zene, stb, nekem így volt az első és nagyon jó volt:) + pl egy kis bor is segíthet, de csak módjával. Nekem az segített ellazulni. Persze csak 1-2 pohár, nem kell lerészegedni:)))) Kívánom, hogy jól sikerüljön, nagyon aranyos vagy hogy ennyire félted Őt! Aok sikert, remélem tudtam segíteni:)

2011. okt. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megesik az ilyen, az első alkalomnál mindenki ideges! Szerintem a kulcs az, hogy nem úgy álltok neki, hogy "na akkor most dugni fogunk". Nézzetek meg egy filmet, közben bújjatok össze, simogatás, petting, stb. Ezek majd kellőképpen meghozzák az izgalmat, és akkor mehet a többi is. 20/F
2011. okt. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hmm.Mondjuk fokozatosan izgassátok fel egymást.Hosszú érzelmes csók, utána le a ruhákkal, de közben érjetek egymáshoz, simogassátok egymást.Nem tudom neked hol vannak érzékeny pontjaid, ahol mondjuk ha megpuszil akkor kiráz a hideg, de ha van ilyen kérd hogy puszilgasson, harapdálja a füledet stb.Semmiféleképp se izguljatok, nyilván itt ez volt a hiba.Az hogy lelankadt nem jelenti azt hogy nem áll fel újra.Próbálkozzatok addig csókkal.Meg szabad kérdeznem hogy mióta vagytok együtt?
2011. okt. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mert ha nem olyan rég óta akkor még nem biztos hogy készen álltok:)Szerintem próbáljátok meg újra, csak előtte lazítsd el mondjuk egy nyálas lassú zenével, vagy csak legyen " humoros" hangulat:) nekem ez bevált.
2011. okt. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

6hónapja vagyunk együtt :)

Köszönöm a válaszokat

2011. okt. 9. 14:57
 6/6 anonim válasza:
Ha nem megy a lefekvés egymással akkor dugjatok állva vagy térdelve,ha ez sem megy akkor menjetek a pics@ba.
2011. okt. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!