Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőmmel mindketten 19...

Kovács Pál kérdése:

A barátnőmmel mindketten 19 évesek vagyunk, és mindketten szüzek. Az első alkalomnál nem tudtam "behatolni". Hogyan segíthetek ezen?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel mindketten 19 évesek vagyunk, és mindketten szüzek. Nagyon szeretjük egymást, és a pettingelés már hónapok óta megy. Az ilyen együttlétek általában nagyon vadak, és mindig jól szoktak elsülni. Türelmes vagyok, és nem siettettem a "nagy dolgot", és most együtt határoztuk el, hogy sort kerítünk rá. Viszont egyszerűen sehogy se tudtam bejutni, pedig tényleg nagyon nedves volt. Nem fogtuk fel kudarcnak, valószínűnek tartottuk, hogy nem tudta eléggé ellazítani a hüvelyét és ezért nem jött össze. Valószínűleg azért, mert a pettingelések alkalmával csak a csiklót szoktam ingerelni, ujjazni még nem csináltam, mert az fájt neki. Ha előtte úgymond egy pár alkalommal ujjazással mégis gyakorolnánk, összejönne a dolog? Vagy van valamilyen egyéb tanács?
2009. jan. 13. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
A rendszeres ujjazás segíthet és fontos, hogy jó merev legyél, a párod meg elég nedves és ellazult.
2009. jan. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Igen, semmiképp ne gondoljatok arra, hogy mi van ha megint nem jön össze. Ne görcsöljetek. Engedjétek el magatokat. Az ujjazás mindenképp fontos lenne, mert ha már az is fájt neki, akkor a behatolás még annyira fog. Lazítson, nyújtsátok el rendesen az előjátékot, és izgasd ott lent annyira, hogy már ő könyörögjön, hogy végre behatolj.

Sok sikert!

2009. jan. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Hallod az 1000 százalékig biztos,hogy az miatt van.

Mivel az újjazás készíti fel legjobban a szexre a lányokat. És ha az hagyjátok ki akkor nem fog sikerülni. Hamár az fáj neki hogy az újadat bedugod akkor hogy fáj neki az ha a nemiszervedet rakod be. Mi a barátommal az újjazást se hagytuk ki.És mégis fájt a szüzesség elvesztése. Hát akkor neki nagyon fog fájni.

2009. jan. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
90%
Nagyon oda kell figyelned a partneredre. Eelőfordúlhat olyan is hogy neki vastagabb, vagy nem is tudom hogy mondják pontosan erősebb a szüzhártyálya. Hallottam már olyat is hogy orvosilag lehetett csak ezen segíteni, de nem vészes probléma nem kell félni tőle. Próbálkozzatok egy darabig, ha nem megy a nőgyógyásza véleményét kell kikérni, nem kell szégyelni másnál is van ilyen.
2009. jan. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Ja és még egy az előzőhöz fontos hogy a lány el legyen lazulva. Én ajánlom hogy ő legyen felül. Mivel így ő irányít. És így sokkal könyebb. Fontos hogy nagyon nagyon akarja ne azért csinálja mert megbeszéltétek. izgassd és két újadat is rakd be és ha az nem fáj neki sőt már élvezi is akkor jöhet szex: sok sikert:d szúrkolok neked. És majd írj ha jól sűlt el:D:D
2009. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Ha ujjazással "gyakoroltok kicsit" akkor az segíthet abban hogy amikor felizgul jobban táguljon...akkor simán be tudsz hatolni...

Amúgy ujjazáskor az egész ujjad legyen nedves/síkos...másképp fájbalmas lehet!

2009. jan. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

pedig muszáj lesz ujjazni. Ha 1 ujj fájt neki, akkor egy pénisz pláne fog.


Tapasztalat: Mi pettingeltünk, és amikor már 2 ujjal is sikerült behatolni, és élveztem is, akkor történt meg a dolog. ÉS: NEM fájt, nem vérzett - ez persze nálam volt.

2009. jan. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Tényleg az a legfontosabb, hogy ő is akarja. És szerintem is ő legyen felül, rád feküdhet hassal..És legyél óvatos.. bár ezt biztos tudod. :)
2009. jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia!

igen elössször fáj az ujjal is ,de próbálkozni kell többször az ujjal mindenképp elöbb.mikor már nagyon felizgult akkor csúsztasd be az ujjad lassan nagyon és tartsd bent ne mozgasd csak állj meg és kényeztesd tovább ajánlom hogy ilyenkor a nyelveddel kényeztesd.ha ez már megszokta kezd mozgatni benne lassan kifelé és mond neki lazuljon el úgy könnyebb

.elsőre egy új is elég aztán legközelebb ugyan így 1 el kezd és még egyet tolj be vele és így tovább ha ez már rutin szerün élvezi akkor jöhet a szerszámod.!

2009. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!