Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves pasi vagyok és a...

17 éves pasi vagyok és a barátnömmel készülünk lefeküdni. Nekem ez lesz az első és félek! Legfőképp attól hogy nem fog felállni!?

Figyelt kérdés
Volt már valakinek ilyen gondja, és tudtok valamit tanácsod adni ez ügyben?
2010. aug. 13. 00:16
1 2
 1/11 anonim válasza:

tul sokszor verted

sajna ez ellen semmi gyogyszer

2010. aug. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
fel fog állni, ne aggódj.. de ha véletlenül mégsem, akkor ne az legyen a megoldás, h gumit le, és felelőtlenül csinalni..
2010. aug. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem pont nem állt fel:S

Vagyis hát valamennyire igen, de nem teljesen..=/

Am 17 vagyok..mint te.


Kérd meg, hogy lazítson el, ne izgulj.:D

2010. aug. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Fogalmam sincs én még itt se tarok pedig idősebb vagyok nálad jó 1 évvel!
2010. aug. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Szia!


Ne idegeskedj, mindenkinél előfordul, hogy néha nem áll a zászló, de ez teljesen normális a stressz és az idegesség okozza. A legjobb gyógyszer rá ha ellazulsz és megbeszéled a barátnőddel ne görcsölj, ne tervezz csak jöjjön aminek jönnie kell úgy menni fog csak védekezzetek és nem lesz para csak lazán...

2010. aug. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ha aggódsz, sajnos akkor nem fog sikerülni. Nálunk is volt ilyen először, de túléltük már 5 éve... :) Azóta meg alig tudom lerázni, hogy ne bökdössön folyton... :) Ez csak kezdeti nehézség... :) Majd írj, hogy mi volt! ;) 22/L
2010. aug. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat! :) megpróbálok akkor lazítani!
2010. aug. 13. 00:29
 8/11 anonim ***** válasza:
hajrá!
2010. aug. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt a hülyeséget.:D Már bocsi. Más fiú is ettől tart és pont emiatt paráznak be, de nyugi ez nem gond. Ha az én barátomnak nem állna fel akár huszadjára is olyan türelmes lennék hozzá és még megértőbb. Próbálnám ellazítani vagy ilyesmi.:) Szerintem, ha szeretitek egymást megtudjátok ezt beszélni és utána már nincs miért izgulj.:) Én meg bepánikolok, ha oda kerülne a sor, de a barátom inkább türelmesebb velem emiatt.:) Szóval, ha olyannal veszíted el, akivel szeretitek egymást az ilyen nem gond az időtök, mint a tenger siettetni se kell szerintem.:)
2010. aug. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
énattol félek hogy hamar elfogok menni:)) F
2010. aug. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!