Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lelki ismeret furdalásom van...

Lelki ismeret furdalásom van . Nagyon rossz barátnő vagyok?

Figyelt kérdés

szóval a történet a következő: a legjobb barátnőm és a pasija-->(aki a legjobb fiú barátom) átjöttek hozzám filmet nézni..meg ott aludni.Át is jöttek.De a barátnőmet hívta az anyja este hogy haza kell mennie mert a kis húga lázas ő meg megy dolgozni.De a pasija maradt mert mondta a barátnőm hogy nyugodtan...stb Fél 10 fele elmentem fürödni és sajnos elfeljtettem bezárni magam után az ajtót...ez a barom meg bejött...a többit a fantáziátokra bízom....

Reggel nagyon megbántam mert mégis csak a barátnőm pasija! (régen belém volt szerelmes A fiú csak megmondtam h nem lesz semmi mert a barátnőmnek) már akkor is nagyon tetszet! de most győzött a vonzalom....

.Nagyon rossz barátnő vagyok? Elmondjam a barátnőmnek?

16/L


2010. nov. 23. 20:49
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Próbálom, de nem tudom beleképzelni magam a helyedbe. Sőt nem is akarom. A barátnőm pasija TABU!!! Hiába néz ki jól, hiába próbálkozik. Akkor is elküldeném a fenébe ha bepróbálkozna!

Még mindig elítéllek.

És ne várd, hogy itt majd valaki egyet ért veled, meg megvigasztal, mert undorító amit műveltél.

De tényleg, milyen választ vársz tőlünk?

2010. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim válasza:
terhes leszel micsinálsz??:D
2010. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim válasza:
Kinézem belőle, hogy felkéri szerencsétlen barátnőjét keresztanyának. :D
2010. nov. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
védekeztünk!!
2010. nov. 23. 21:50
 25/37 anonim válasza:

Ez tényleg elég durva.

Jobb, ha elmondod, méghozzá minél hamarabb! Úgyis kiderül utólag minden...és az csak rosszabb lesz.

A barátnőd helyében alaposan meggondolnám, hogy megbocsátanám-e neked ezt a későbbiekben, mert szerintem nem érdemes.

Soha ne tegyél olyat, ami fájna neked, ha veled tennék...

Én így élek, ezzel leszűkítve a konfliktusok nagy részét.

2010. nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
több menetet is csináltatok, aznap, vagy reggel?
2010. nov. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

En nem bantam volna meg:) habar itt senki se ismeri az en helyzetemet


19/F

2010. nov. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
mi az, hogy annyira kívántátok egymást, hogy nem tudtátok volna megállni?? emberek vagytok, nem állatok!! úgy is kéne viselkedni!
2010. nov. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Ha raszantad magad, hogy elmond neki, légyszi ird le ide, hogy mi történt...
2010. nov. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
A bnőd megbízott benned tee ribanc... erre már mást nem tudok mondani, hogy vki ennyire szánalmas legyen mint teee... mer paliból van 100 dee a barátság örökre szól... nem kaptál más faszt ?? milyen bnő vagy tee ?? elmész te a jó édes k*rvaanyádba. ennyiree viszkettél ?? teljes mértékben elítéllek... ha bnőd helyébe lennék nagyon megvernélek, nem vagyok erős nem raknám magam dee padlóra tennélek az tuti. jól esett hogy gerincree fektettek ?? büszke vagy magadraa?? mondjuk ha már itt tartunk bnőd paliját sem értem... ha szerette volna a csajt ott se maradt volna... na mind1 nem vagy más mintegy jó nagy ordas Qrva !!!!!
2010. nov. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!