Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz barátnő vagyok? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz barátnő vagyok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy kezdem azt hinni, hogy egy teher vagyok a barátomnak. Meg azt is, hogy már nem szeret. Lassan fél éve együtt vagyunk, de sokat veszekedünk, aminek leginkább én vagyok az oka. Ha én nem szólalnák meg vagy nem lennék ideges dolgok miatt akkor nem lenne vita. Szeretném, hogy ne legyenek viták de félek, hogy már késő. Én igénylem, hogy egy nap min egyszer beszéljünk és ha mégse jön össze vagy ő nem jelentkezik akkor kiakadok, hogy már biztos nem szeret. Szoktam írni neki, hogy valami beszélgetés csak legyen, de mintha unna már engem. Olvastam valahol, hogy a pasik nem szeretik, hogyha a barátnőjük rájuk akaszkodik, de viszont ha nem írok neki akkor félek, hogy azt hinné, hogy már ő nem jelent nekem semmit. Lécci ha volt már valaki ilyen helyzetben segítsetek. Az is lehet, hogy csak túlreagálom.


16/L


2011. szept. 13. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
meditációt próbáltad már?
2011. szept. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
menj oda hozzá,csókold meg vagy ha bevállalós vagy akkor szeretkezzetek és biztos el fogja ezt felejteni
2011. szept. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
asziszem én voltam hasonló helyzetben, amikor tehernek éreztem magam, mondjuk az másfél év után volt... szakítás lett a vége de ez végül erősebb kapcsolatot eredményezett és már 3 és fél éve vagyunk együtt:) próbálj meg változtatni magadon, amikor úgy érzed hogy rá kell írnod mert nem bírod akkor fogd vissza magad és ne írj neki. Ha beszéltek is akkor a napjáról kérdezgesd ne arról hogy na akkor beszéljünk a kapcsolatunkról vagy vmi. Szervezz programokat, ne idegesítsd fel magad és foglalkozz mással:) 18/L
2011. szept. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2. 20:44-es

A szeretkezés megvolt. A komolyabb viták pont utána jöttek. De elviekben, kevésbé is mutatom ki, hogy mit érzek más iránt. Ez is volt már probléma és kicsit még most is az.


20:49

Igen azt mások is mondták, hogy ne írjak neki és majd ő ír. De közben ki is akarom mutatni, hogy szeretem, viszont ha nem írok neki azt hiheti, hogy mégsem. Mert szeretné, hogy kimutassam, hogy szeretem.

2011. szept. 13. 20:55
 5/15 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanez van...csak én a farok másik végén állok...és elmondom.én is egyre többet gondolkozom azon,hogy szakítani kéne...(lassan 9 hónap.)na annyi a lényeg,hogy egyszerűen nincs egy olyan nap,hogy ne találkoznánk.Most hétvégén pl örültem,hogy a haverjaimmal leszek egy olyan buliban,ahol végre nem lesz ott.Ma bejelentette,hogy valseg találkozunk hétvégén,mert az XY(barátnő)véletlenül épp oda hívta...és ma mondtam neki,hogy oda megyek...véletlen.és kezdem unni.na mindegy.remélem segítettem.
2011. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

21:24

Hát mi min. hétvégente találkozunk csak, oka is van neki, de m1.

De attól, hogy még sokat találkoztok még szereted nem?

Köszi ezzel sokat segítettél. =)

2011. szept. 13. 22:01
 7/15 anonim ***** válasza:
18 évesen nem szeretnék olyan komoly kapcsolatot,igaz,ehhez kellett 9 hónap,hogy rájöjjek...szeretem én,sőt.Imádom,csak az a baj,hogy egyszerűen lassan azt érzem,hogy teher.Mindegy...igazából kivárok.egyébként mik is azok az "okok" amik miatt vitáztok?Nem keres,ez az egyik...erre te kiakadsz.Azt javaslom,hogy ne keresd.:)ha szeret,egyszer csak keres...ha pedig nem...hát.Akkor tudod mi a teendő.
2011. szept. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

22:31

Szerintem beszélj a barátnőddel és mond el mi a problémád. De vigyázz én magamból kiindulva ha a pasim közölné, hogy valamikor nem akarna velem találkozni, biztos, hogy kiakadnék. Azt hinném, hogy mindennek vége, szó szerint. Sajna mi lányok eléggé ragaszkodó típusúak vagyunk.


Igen az egyik ok és a legfőbb az, hogy nem keres. Ehhez hozzájön még a féltékenykedés is, hogy vannak lány barátnői akik több éve a barátai. Látom, tudom, hogy jól elbeszélget velük és kétségbe esek, hogy velem mért nem? Meg, hogy ennyi erővel nállam jobbat is találhatna. Ilyenkor ha éppen beszélünk a hangulat változásomból megérzi, hogy gond van és ha rákérdez mibaj én meg mondom, hogy semmi és akk indul a gond.

2011. szept. 13. 23:00
 9/15 anonim ***** válasza:
szerinted miért nem mondtam neki?:D igen ismerős...mi a baj?semmi...ilyenkor az én agyam is eldurran...ne féltékenykedj...vagy legalább ne mutasd ki.Ami a legfontosabb,ne csesztesd...kérdezd meg,hogy miért nem keres,ha nincs konkrét válasz,akkor lehet baj...akkor hagyd egy kicsit...legalábbis nálam ez lenne:D am hány éves a barátod?a barátnőivel meg ne foglalkozz,ha régebb óta vannak neki...és ne mondj rájuk rosszat:D
2011. szept. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szerintem amúgy nincs gond...egy kis időt adj neki,ne szard le,csak hagyd egy kicsit.ha meg nem működik,hát nem működik...fiatalok vagyunk mi még.
2011. szept. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!