Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek? Ti mernétek...

Mit tegyek? Ti mernétek kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Az osztályomban már majdnem mindenkinek volt barátja/barátnője nekem még nem és ezért sokat cukkolnap van 3 fiú aki nagyon tetszik, de én még rájuk sem merek nézni. Ti mit csinálnátok? én igazából azért nem szeretnék barátot mert 12 évesen szerintem még elég korai lene.
2010. nov. 24. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Te érzed jól, 12 évesen még korai lenne komoly barátot találnod. De ez nem jelenti azt hogy ne ismerkedj és beszélgess, de Ne azokkal, akik cukkolnak. Egyébként meg ez még csak játék szintű nálatok, hogy ki kinek a barátja/barátnője.

18F

2010. nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem 18 évesen volt először barátom, de nem feküdtem le vele. Szerintem is nyugodtan várjál addig amíg gondolod, fiatal vagy még.

23/L

2010. nov. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne foglalkozz az osztálytársaid véleményével. Aki meg beugat, azt nézd levegőnek. Ennyi.
2010. nov. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Borat155 válasza:

Szerintem eccer mindenki elkezdi ,szerintem nyugotan eccer megprobálhatod ha nem teccik akkor meg vársz ....

Meg szerintem ha teccöl pasinak is akkor meg megtudod beszélni vele hogy még nem volt senkid és finoman bánjon velled , ha nem megértö

akkor még nem érdemli meg hogy vele legyé .

Engem simán tudna irányitani barátnöm szoval... 1 esélyt meg ér... Ja és nem korai..

Na remélem segitetem és jol döntesz...:D

2010. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Persze nyugotan kezdeményezd minél hamarab ha, teccik akkor mér ne?légy boldog velle minél tovváb...Ja és minél hamarab beszéld meg pasival+ ne foglalkoz azokal aki cukkolnak:D
2010. nov. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Elöször is rendezd magadban hogy melyik az akivel ténleg ösze jönnél aztán beszél a srácal ... többiekel ne foglalkoz...
2010. nov. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem 15 évesen volt először kapcsolatom, de az is eléggé komolytalan volt még.. Szóval nyugodtan várhatsz. :)


20L

2010. nov. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!