Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi a ideális kor a szüzess...

Mennyi a ideális kor a szüzesség elvesztésére?

Figyelt kérdés
Tudom h attol fugg h fel e van ra keszulve a lany/fiu,testileg de plane lelkileg...De ezt tuti me,tudja ˇbetartaniˇ egy 13eves...en most 15vagyok...ugy erzem h kesz vagyok csak pasim miatt aggodok kicsit mert o 14eves...de idosebnek nez ki(16nak)...szal ez mar igy jo vagy meg nem???:S segitsetek plss..
2008. júl. 25. 22:13
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
40%
ahogy jónak gondolod...
2008. júl. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
manapság a legtöbb fiatal már 13-15 éves korában elveszti a szüzességét, mert úgy érzik hogy készen vannak rá... szerintem ennek semmi érteme, a szex nem arról szól hogy minél előbb túl legyünk rajta. Hidd el, lehet most úgy érzed hogy kész vagy rá, de a tested még nem elég érett hozzá, és a szexet csak akkor lehet igazán élvezni, ha már tényleg, testileg-lelkilg készen vagy rá! Ha valaki így veszti el a szüzességét biztos, hogy felejthetetlen élménybe lesz része, a jó értelemben!:) De ha te már tényleg ennyire felkészültnek tartod magad, akkor tedd meg... a te életed, nem akarok beleszólni, de ma már minden 15 éves úgy gondolkozik, ahogy te, nem lehet, hogy csak emiatt gondolod, hogy készen álsz rá? Szerintem előbb gondolkozz el ezen, nem kötelező mások példáját követni, semmit nem kell elsietni, mindennek eljön egyszer a maga ideje:)
2008. júl. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
94%
Én 20 voltam, és még ráértem volna.Nagyon.
2008. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
koszi szepen a valaszokat:D es szerintetek pasim hogy alhat???
2008. júl. 25. 23:10
 5/21 anonim ***** válasza:
34%

Azt csak tőle tudhatod meg. beszélgess el vele ezekről a dolgokról és, ha ő is úgy gondolja h oké akkor tegyétek meg. De tényleg csak akkor hogyha teljesen készen állsz rá!! A fiúknak kb ez az ideális kor amikor elvesztik. (14-15 évesen). De a fiúknak nincs olyan, h testi/lelki érettség. Ők pusztán kiváncsiságból csinálják, nem a felkészültség kérdése. De azért tényleg kérdezd meg elötte, h ő mit gondol erről!

cukorfalat

2008. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
92%

hát az h mennyinek néz ki a barátod az nem függ össze avvalh készen áll-e a szexre...sztem még nem kéne elhamarkodni és most vagyok 16 és a barátomis annyi és én szeméyl szerint megbántam h túl hamar lefeküdtem vee...és lehet h azt állítja a pasid h akarja meg készen áll rá...nah de 14 éves fjjel minden gyerek ezt mondja...sőőőt...sajnos a mostani emberkék elég korán veszítik el és vannak esetek amikor ezt csak ey baba juttatja el a tudatukig...én nem feküdnék még le a te helyedben asráccal de te tudod..ha őszintén azt érzed h vele le akarsz feküdni(és talán a szüzességedet is neki adni, csak mert ez nem derült ki) akk tedd csak meg ne bánd

cupcup

2008. júl. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ne kapkodd el az elsőt.Ha szeretitek egymást,akkor később is együtt lesztek.Egy 14 éves pasi,ha akár 20-nak is nézne ki,nem biztos,hogy teljesen érett már,felkészült a szexre.

Az elsőt nagyon meg is lehet ám bánni(ha valami nem ugy sikerül pl),ugyhogy gondold át szerintem,mert utána már nem lehet nem megtörténtté tenni.

2008. júl. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem várnotok kéne még...a srácok alapból később érnek, 14évesen az osztálytársaim még kb legoztak, meg kommandósat játszottak a suli folyosóján...pedig ők is idősebbnek néznek ki.
2008. júl. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem varjatok meg ezzel. Az egyaltalan nem szamit, hogy hanyavesnek nez ki a pasi, az csak latszat es mas a valosag. Igazan szeretitek egymast? Vagy csak ugy tul akarsz esni rajta? Csak azert kerdem , mert sajnos sok korodbeli azt teszi aztan megbanja, de utana keso bankodni. Szoval most gondold at.
2008. júl. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%

Szia pettingeltetek mär vagy maszturbäläs

Esetleg együtt mert kell ez elötte vagy ajänlatos

Vagy ezek közben črezted mär hogy valami vastagabbat szeretnčl oda bedugni mint az ujjad

Aztän majd ha csak nagyon ugy črzed akkor

Osztäjtärsaid nem szüzek mär

Akkor mond te is hogy mär te se vagy čs nem nčznek le

2008. júl. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!